Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasna Dâmboviţa DoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Dâmboviţa

Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Mioveni - ACS Campionii Fotbal Club Argeş
Data: 2019-08-27     Ora: 19:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş) Obs: Tudor Emil (Târgovişte - Dâmboviţa)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 AFC Metalul Buzău - ACS Dacia Unirea Brăila
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Cornel Negoescu sintetic (Buzău - Buzău) Obs: Nistor Laurenţiu Dumitru (Moreni - Dâmboviţa)
2 ACS SR Municipal Braşov - AFC Progresul 1944 Spartac
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 3
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Dan Vasile (Pucioasa - Dâmboviţa)
3 CS Blejoi - AFC Astra 2
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal Blejoi (Blejoi - Prahova) Obs: Mihai Duras Decebal (Fieni - Dâmboviţa)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 LPS Iolanda Balas Soter Buzau - ACSM Politehnica Iaşi A: Ghiures Andrei (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Dutu Bogdan (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Ionita Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
Stadion: Baza Sportivă LPS Buzău (Buzău - Buzău)
2 LPS Iolanda Balas Soter Buzau - ACSM Politehnica Iaşi A: Ionita Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-08-21     Ora: 12:00 A2: Dutu Bogdan (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Ghiures Andrei (Târgovişte - Dâmboviţa)
Stadion: Baza Sportivă LPS Buzău (Buzău - Buzău)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CS Concordia Chiajna A: Andronache Richard (Săcueni - Dâmboviţa)
A1: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-08-24     Ora: 10:00 A2: Badoiu Andreea (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga Elitelor U16, Seria II
Stadion: Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 (Piteşti - Argeş)

Calendar