Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşi Ilfov MaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Ilfov

Etapa 5
# echipe arbitri
1 FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Palcau Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Rapid - ACS Prosport Academy A: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
A1: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Negru Alexandru (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Dănilă Ștefăniță (Buftea - Ilfov)
Stadion: Coresi (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Prosport Academy - AFC Astra A: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 LPS Viitorul Piteşti - Grupul Şcolar Agricol Nucet A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Ghetu Victor (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Ristea Octavian (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
Stadion: Aripi (Piteşti - Argeş)
2 CS Mioveni - CSS Târgovişte A: Rus Sergiu Ioan (Buftea - Ilfov)
A1: Tihulcă Mihai (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Toma Ionut (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Vlad Constantin (Buftea - Ilfov)
Stadion: Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi (Mioveni - Argeş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 AFC Chindia Târgovişte - CS Mioveni A: Dănilă Ștefăniță (Buftea - Ilfov)
A1: Negru Alexandru (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Ristea Octavian (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
Stadion: Comunal (Aninoasa - Dâmboviţa)
2 FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Palcau Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Rapid - ACS Prosport Academy A: Dănilă Ștefăniță (Buftea - Ilfov)
A1: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Negru Alexandru (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
Stadion: Coresi (Bucureşti - Bucureşti)
2 LPS Viitorul Piteşti - Grupul Şcolar Agricol Nucet A: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
A1: Ghetu Victor (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Ristea Octavian (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
Stadion: Aripi (Piteşti - Argeş)
3 CS Mioveni - CSS Targoviste A: Vlad Constantin (Buftea - Ilfov)
A1: Tihulcă Mihai (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Toma Ionut (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Rus Sergiu Ioan (Buftea - Ilfov)
Stadion: Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi (Mioveni - Argeş)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 AS FC Pucioasa - CSM Alexandria
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 3
Stadion: Dumitru Tică Popescu (Pucioasa - Dâmboviţa) Obs: Niţă Marin (Măgurele - Ilfov)
2 Asociația Fotbal Club Fair-Play - CSS Târgovişte A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-08-25     Ora: 11:00 A2: Crăciun Mădălina (Ploieşti - Prahova)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Baza Sportivă Ciorogârla (Ciorogârla - Ilfov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 SC Dinamo 1948 SA - ACS Sport Team Bucureşti A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CSA Steaua Bucureşti - SC FC Voluntari SA A: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 6 (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 SC Dinamo 1948 SA - ACS Sport Team Bucureşti A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CSA Steaua Bucureşti - SC FC Voluntari SA A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 6 (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS FC Academica Clinceni - SC FC Viitorul Constanta SA A: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-24     Ora: 14:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Liga Elitelor U16, Seria II R: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov)
3 ACS Sport Team Bucureşti - AFC Progresul 1944 Spartac A: Vlad Constantin (Buftea - Ilfov)
A1: Tihulcă Mihai (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-08-25     Ora: 10:00 A2: Toma Ionut (Buftea - Ilfov)

Liga Elitelor U16, Seria II
Stadion: Agronomie (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar