Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahova Sălaj Satu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Sălaj

Etapa 5
# echipe arbitri
1 LPS Bistriţa - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin A: Lădar Razvan (Zalău - Sălaj)
A1: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului - Sălaj)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Iancau Adrian Ioan (Derșida - Sălaj)

Campionatul Național U19, Seria 10 R: Rosu Catalin (Var - Sălaj)
Stadion: IPROEB (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CSS 2 Baia Mare - LPS Satu Mare A: Mihailescu Cristian Florin (Zalău - Sălaj)
A1: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului - Sălaj)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Seutea Georgiana (Zalău - Sălaj)

Campionatul Național U19, Seria 11 R: Morar Catalin Sergiu (Zalău - Sălaj)
Stadion: Comunal Recea (Săsar - Maramureş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Luceafărul Oradea - CS Minaur Baia Mare A: Morar Catalin Sergiu (Zalău - Sălaj)
A1: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Seutea Georgiana (Zalău - Sălaj)

Campionatul Național U19, Seria 11 R: Mihailescu Cristian Florin (Zalău - Sălaj)
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor)
2 LPS Bistriţa - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin A: Rosu Catalin (Var - Sălaj)
A1: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului - Sălaj)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Iancau Adrian Ioan (Derșida - Sălaj)

Campionatul Național U17, Seria 10 R: Lădar Razvan (Zalău - Sălaj)
Stadion: IPROEB (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CSS 2 Baia Mare - LPS Satu Mare A: Morar Catalin Sergiu (Zalău - Sălaj)
A1: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului - Sălaj)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Seutea Georgiana (Zalău - Sălaj)

Campionatul Național U17, Seria 11 R: Mihailescu Cristian Florin (Zalău - Sălaj)
Stadion: Comunal Recea (Săsar - Maramureş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Luceafărul Oradea - CS Minaur Baia Mare A: Mihailescu Cristian Florin (Zalău - Sălaj)
A1: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Seutea Georgiana (Zalău - Sălaj)

Campionatul Național U17, Seria 11 R: Morar Catalin Sergiu (Zalău - Sălaj)
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AS FC Universitatea Cluj - SCM Gloria Buzău
Data: 2019-08-25     Ora: 15:30

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Trans-Sil (Târgu Mureş - Mureş) Obs: Sabou Daniel (Zalău - Sălaj)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Fotbal Comuna Recea - AFC Metalurgistul Cugir 1939
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 5
Stadion: Comunal Recea (Săsar - Maramureş) Obs: Moga Leontin (Zalău - Sălaj)

Calendar