Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşov Bucureşti BuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Bucureşti

Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Sportul Snagov SA - FC Metaloglobus Bucureşti A: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Voinţa (Ghermăneşti - Ilfov)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Palcau Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Pro Team - CS Sportul Snagov SA A: Oancea Stanica Theodor (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-25     Ora: 16:00 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Valusescu Maria Alexadra (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Juventus Sintetic (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Progresul 1944 Spartac A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Valusescu Maria Alexadra (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: CSN sintetic - Lia Manoliu (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Prosport Academy - AFC Astra A: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov)
2 AFC Progresul 1944 Spartac - Fotbal Club Rapid A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-25     Ora: 16:00 A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Rocar (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - AFC Chindia Târgovişte A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) (Albota - Argeş)
2 CS Sportul Snagov SA - FC Metaloglobus Bucureşti A: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Voinţa (Ghermăneşti - Ilfov)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Palcau Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Pro Team - CS Sportul Snagov SA A: Valusescu Maria Alexadra (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-25     Ora: 18:00 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Oancea Stanica Theodor (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Juventus Sintetic (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Progresul 1944 Spartac A: Valusescu Maria Alexadra (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: CSN sintetic - Lia Manoliu (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Prosport Academy - AFC Astra A: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov)
2 AFC Progresul 1944 Spartac - Fotbal Club Rapid A: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-25     Ora: 18:00 A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Rocar (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - AFC Chindia Târgovişte A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) (Albota - Argeş)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 SC Fotbal Club FCSB SA 2 - AS FC Agricola Borcea
Data: 2019-08-23     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Baza ARCOM (teren 4 iarbă) - FCSB (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Stana Ştefan (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Mostiştea Ulmu - CS Afumaţi
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Ulmu (Ulmu - Călăraşi) Obs: Epure Valentin (Bucureşti - Bucureşti)
3 CS Poseidon Limanu-2 Mai - AFC Unirea 04 Slobozia
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Callatis (Mangalia - Constanţa) Obs: Radu Victor (Bucureşti - Bucureşti)
4 SC FC Voluntari SA 2 - ACS Unirea Bascov
Data: 2019-08-23     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 3
Stadion: Gheorghe Dincă (Voluntari - Ilfov) Obs: Bădescu George (Bucureşti - Bucureşti)
5 Selena SN Constanta - Vasas Femina Odorhei A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-25     Ora: 11:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: SNC (Constanţa - Constanţa)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 SC Dinamo 1948 SA - ACS Sport Team Bucureşti A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CSA Steaua Bucureşti - SC FC Voluntari SA A: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 6 (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 SA A: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Kids Tâmpa Braşov - LPS Bihorul Oradea A: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bodolan Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: ICIM sintetic (Braşov - Braşov)
2 SC Dinamo 1948 SA - ACS Sport Team Bucureşti A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CSA Steaua Bucureşti - SC FC Voluntari SA A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 6 (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 SA A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Kids Tâmpa Braşov - LPS Bihorul Oradea A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bodolan Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: ICIM sintetic (Braşov - Braşov)
2 ACS Kids Tâmpa Braşov - ACS Colţea 1920 Braşov A: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bodolan Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U16, Seria I R: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: ICIM sintetic (Braşov - Braşov)
3 CS Concordia Chiajna - ACS FC Academica Clinceni A: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Palcau Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Oancea Sergiu Ciprian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U16, Seria II
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 SC Dinamo 1948 SA - SC FC Voluntari SA A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-08-24     Ora: 10:00 A2: Dobre Vasilica (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U16, Seria II
Stadion:
2 ACS FC Academica Clinceni - SC FC Viitorul Constanta SA A: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-24     Ora: 14:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Liga Elitelor U16, Seria II R: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov)

Calendar