Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţa Iaşi IlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Iaşi

Etapa 5
# echipe arbitri
1 LPS Vaslui - LPS Focşani A: Tomozei Razvan (Iaşi - Iaşi)
A1: Craiu Mirel (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Spaiuc Sebastian (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Municipal (Vaslui - Vaslui)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Pro Team A: Dragomir Valentin (Iaşi - Iaşi)
A1: Badin Lucian (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Dima Adrian (Slobozia Conachi - Galaţi)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" (Călăraşi - Călăraşi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 LPS Vaslui - LPS Focşani A: Spaiuc Sebastian (Iaşi - Iaşi)
A1: Craiu Mirel (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Tomozei Razvan (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Municipal (Vaslui - Vaslui)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Pro Team A: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
A1: Badin Lucian (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Dima Adrian (Slobozia Conachi - Galaţi)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Dragomir Valentin (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" (Călăraşi - Călăraşi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 AFC Botoşani - SC FC Viitorul Constanţa SA A: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
A1: Ciuban Cosmin (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-08-24     Ora: 12:00 A2: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Burla Valentin (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Comunal (Ipoteşti - Botoşani)
2 AFC Botoşani - SC FC Viitorul Constanta SA A: Burla Valentin (Iaşi - Iaşi)
A1: Ciuban Cosmin (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-08-24     Ora: 14:00 A2: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Comunal (Ipoteşti - Botoşani)
3 AFC Botoșani - FC Petrolul Ploiești A: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
A1: Ciuban Cosmin (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-08-24     Ora: 10:00 A2: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)

Liga Elitelor U16, Seria I R: Burla Valentin (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Comunal (Ipoteşti - Botoşani)

Calendar