Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş Severin Cluj ConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Cluj

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CS Măgura Cisnădie - ACS Flacăra Horezu A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Făinaru Victor (Giurgiu - Giurgiu)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Textila (Cisnădie - Sibiu) Obs: Savaniu Marcel (Braşov - Braşov)
Obs: Rădulescu Ioan (Târgu Jiu - Gorj)
2 CSM Deva - AFC Hermannstadt 2 A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Popa Dragos Daniel (Băişoara - Cluj)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 7
Stadion: CFR Simeria (Simeria - Hunedoara) Obs: Faniță Constantin (Timişoara - Timiş)
Obs: Micsa Dorin (Timişoara - Timiş)
3 CSC Dumbrăvița - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Doarvoas Claudiu (Mintia - Hunedoara)

Liga 3, Seria 8
Stadion: Ştefan Dobay (Dumbrăviţa - Timiş) Obs: Galovits Ştefan (Oradea - Bihor)
Obs: Copacean Adrian (Caraş Severin - Caraş Severin)
4 CSM Avântul Reghin - CS Hunedoara A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Spătar Răzvan (Sibiu - Sibiu)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Duta Vasile Marius (Avrig - Sibiu)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Avântul (Reghin - Mureş) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Maja Ioan (Cluj-Napoca - Cluj)
5 Universitatea Olimpia Cluj - Universitatea Alexandria A: Recorean Roxana (Mediaş - Sibiu)
A1: Nistor Ioana (Orlat - Sibiu)
Data: 2020-09-27     Ora: 11:00 A2: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga I Feminin, Seria 1
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 LPS Bihorul Oradea - LPS Banatul Timişoara A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Popa Dragos Daniel (Băişoara - Cluj)
Data: 2020-09-26     Ora: 12:00 A2: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Tineretului (Oradea - Bihor)
2 CS Gaz Metan Mediaş - AFC Ripensia Timișoara A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2020-09-27     Ora: 12:00 A2: Costache Marian Silviu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Gaz Metan 2 sintetic (Mediaş - Sibiu)
3 LPS Bihorul Oradea - LPS Banatul Timişoara A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Corb Sergiu Paul (Zalău - Sălaj)
Data: 2020-09-26     Ora: 14:00 A2: Popa Dragos Daniel (Băişoara - Cluj)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Tineretului (Oradea - Bihor)
4 CS Gaz Metan Mediaş - AFC Ripensia Timișoara A: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2020-09-27     Ora: 14:00 A2: Costache Marian Silviu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Gaz Metan 2 sintetic (Mediaş - Sibiu)

Calendar