Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş Severin Cluj ConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Cluj

Etapa 3
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv Comunal 1599 Şelimbăr - CS Mioveni A: Jurcan Andrei (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Stoica Bogdan Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Rus Alexandru Razvan (Gherla - Cluj)
Stadion: Voinţa (Sibiu - Sibiu)
2 LPS Bistriţa - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Căpîlna Luca Tudor (Dej - Cluj)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Simboan Andrei Bogdan (Gherla - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 8 R: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Complexul Sportiv Jean Pădureanu - teren 2 (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
3 Clubul Sportiv Comunal 1599 Şelimbăr - CS Mioveni A: Rus Alexandru Razvan (Gherla - Cluj)
A1: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Stoica Bogdan Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Jurcan Andrei (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Voinţa (Sibiu - Sibiu)
4 LPS Bistriţa - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Căpîlna Luca Tudor (Dej - Cluj)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Simboan Andrei Bogdan (Gherla - Cluj)

Campionatul Național U17, Seria 8 R: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Complexul Sportiv Jean Pădureanu - teren 2 (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 AFC Hermannstadt - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Suciu George (Câmpia Turzii - Cluj)
Data: 2021-09-18     Ora: 11:00 A2: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Gaz Metan (Mediaş - Sibiu) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara - Timiş)
Obs: Malac Romeo (Timişoara - Timiş)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFC Unirea 1924 - CS Hunedoara A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu - Sibiu)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş - Mureş)
2 CS Ocna Mureş - CS Metalurgistul Cugir A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Cozma Alexandru (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Sîncrăian Andrei (Târgu Mureş - Mureş)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Soda (Ocna Mureş - Alba) Obs: Szekely Iulian (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Burlea Flavius Ioan (Făgăraş - Braşov)
3 CSM Satu Mare - CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei A: Hurducas Victor (Iclod - Cluj)
A1: Urs George Catalin (Oradea - Bihor)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Gozman Pop Cristian Dumitru (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria 10
Stadion: Olimpia (Satu Mare - Satu Mare) Obs: Marchis Traian (Baia Mare - Maramureş)
Obs: Hotico Livian (Timişoara - Timiş)
4 CS Lotus Băile Felix - CS Progresul Şomcuta Mare A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 10
Stadion: Comunal (Sânmartin - Bihor) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Papp Ioan (Carei - Satu Mare)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 AFC Universitatea Olimpia Cluj 2 - ACS Olimpic Star Cluj A: Hurducas Victor (Iclod - Cluj)
A1: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2021-09-19     Ora: 11:00 A2: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2 Feminin, Seria 2
Stadion: Clujana sintetic (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 AS FC Universitatea Cluj - ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj A: Moca Rares (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Muresan Alin Cristian (Floreşti - Cluj)
Data: 2021-09-18     Ora: 10:00 A2: Man Andrada (Dej - Cluj)

Liga Elitelor U16, Seria 4
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)

Calendar