Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba Arad ArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Arad

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CS Giroc Chișoda - CSS Caransebeş A: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
A1: Calnacov Denis Claudiu (Arad - Arad)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Găluți Sergiu Tudor (Sântana - Arad)

Campionatul Național U19, Seria 7 R: Leah Darius (Arad - Arad)
Stadion: Comunal (Giroc - Timiş)
2 CS Giroc Chișoda - CSS Caransebeş A: Leah Darius (Arad - Arad)
A1: Calnacov Denis Claudiu (Arad - Arad)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Găluți Sergiu Tudor (Sântana - Arad)

Campionatul Național U17, Seria 7 R: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
Stadion: Comunal (Giroc - Timiş)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 Politehnica Timișoara - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Orbuleţ Mircea (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle - Teleorman)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Jurca Tudor Florin (Arad - Arad)
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara - Timiş) Obs: Savaniu Marcel (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Lolea Viorel (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFC Voinţa Lupac - CS Armata Aurul Brad A: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Ciocoiu Bogdan (Buftea - Ilfov)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin) Obs: Arsa Emil (Arad - Arad)
Obs: Oglindoiu Florin (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
2 CS Crişul Chişineu Criş - ACS Progresul Pecica A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
A1: Gherman Alexandru (Timişoara - Timiş)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Șușcă Andreea Daniela (Arad - Arad)

Liga 3, Seria 8
Stadion: Crişul (Chişineu Criş - Arad) Obs: Sovre Octavian (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Ilici Gheorghe (Timişoara - Timiş)
3 Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 - CS Luceafărul Oradea A: Gornic Alexandru Dan (Arad - Arad)
A1: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului - Sălaj)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Iancău Adrian Ioan (Derșida - Sălaj)

Liga 3, Seria 10
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs: Por Constantin (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: China Cristian (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara - ACS Târgu Mureș 1898 A: Saladea Sorin Florin (Arad - Arad)
A1: Pîslaru Andrei (Arad - Arad)
Data: 2021-09-18     Ora: 10:00 A2: Cășuț Cristian (Arad - Arad)

Liga Elitelor U16, Seria 4
Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara - Timiş)

Calendar