Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihor Bistriţa Năsăud BotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Bistriţa Năsăud

Etapa 3
# echipe arbitri
1 LPS Satu Mare - SCM Zalău A: Spătar Ionuț (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
A1: Bindea Vasile (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Tetean Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Campionatul Național U19, Seria 8 R: Pop Rareș (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Stadion: Turul (Micula - Satu Mare)
2 FC Unirea Dej - ACS Târgu Mureș 1898 A: Pop Rareș (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
A1: Tetean Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Bindea Vasile (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Campionatul Național U19, Seria 8 R: Spătar Ionuț (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Stadion: Iclod Arena (Cluj-Napoca - Cluj)
3 LPS Satu Mare - SCM Zalău A: Pop Rareș (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
A1: Bindea Vasile (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Tetean Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Campionatul Național U17, Seria 8 R: Spătar Ionuț (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Stadion: Turul (Micula - Satu Mare)
4 FC Unirea Dej - ACS Târgu Mureș 1898 A: Spătar Ionuț (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
A1: Tetean Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Bindea Vasile (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Campionatul Național U17, Seria 8 R: Pop Rareș (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Stadion: Iclod Arena (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFC Unirea 1924 - CS Hunedoara A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu - Sibiu)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş - Mureş)

Calendar