Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba • Arad • Argeş • Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud • Botoşani • Brăila • Braşov • Bucureşti • Buzău • Călăraşi • Caraş Severin • Cluj • Constanţa • Covasna • Dâmboviţa • Dolj • Galaţi • Giurgiu • Gorj • Harghita • Hunedoara • Ialomiţa • Iaşi • Ilfov • Maramureş • Mehedinţi • Mureş • Neamţ • Olt • Prahova • Sălaj • Satu Mare • Sibiu • Suceava • Teleorman • Timiş • Tulcea • Vâlcea • Vaslui •
Vrancea
Bihor
Etapa 1
Etapa 8
Etapa 7
Etapa 8
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - CSM Deva | A: Hurducas Victor (Iclod - Cluj) |
A1: Birjac Stefan (Păuşa - Sălaj) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Urs George Catalin (Oradea - Bihor)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 7 | ||
Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda - Timiş) | Obs. arbitri: Mocanu Silviu (Arad - Arad) | |
Obs: Boru Mihail Iliuţă (Reşiţa - Caraş Severin) | ||
2 | CS Avântul Periam - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş) |
A1: Zifceac Ludovic (Oradea - Bihor) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Belenesi Stelian Alex (Oradea - Bihor)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 8 | ||
Stadion: Comunal (Periam - Timiş) | Obs. arbitri: Nistoran Razvan (Reşiţa - Caraş Severin) | |
Obs: Ştiube Florin Nicuşor (Reşiţa - Caraş Severin) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | SSU Politehnica Timișoara - ACS Kids Tâmpa Braşov | A: Balaiban Raul Oliviu (Oradea - Bihor) |
A1: Belenesi Stelian Alex (Oradea - Bihor) | ||
Data: 2024-03-31 Ora: 14:00 |
A2: Bogdanel Alexandru (Oradea - Bihor)
|
|
Liga Elitelor U17, Play-Out Vest | R: Kopriva Biro Eniko (Carei - Satu Mare) | |
Stadion: Ştiinţa (Baza) (Timişoara - Timiş) | ||
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Gloria Tăuții Măgherăuș - CS Sporting Cluj | A: Bulzan Andrei (Oradea - Bihor) |
A1: Balaiban Raul Oliviu (Oradea - Bihor) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Moza Adina (Oradea - Bihor)
|
|
Naţional U19 Play-Off, Seria 8 | ||
Stadion: Măgherăuș - ARENA (Tăuţii-Măgherăuş - Maramureş) | ||
2 | CSS Gloria Arad - CSS Lugoj | A: Zah Valentin (Oradea - Bihor) |
A1: Leuca Daniel Alexandru (Oradea - Bihor) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Negrut Emilia (Oradea - Bihor)
|
|
Naţional U19 Play-Out, Seria 7 | ||
Stadion: CSS Gloria (Subcetate) (Arad - Arad) | ||
3 | CSS Gloria Arad - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | A: Leuca Daniel Alexandru (Oradea - Bihor) |
A1: Zah Valentin (Oradea - Bihor) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Negrut Emilia (Oradea - Bihor)
|
|
Naţional U17 Play-Out, Seria 7 | ||
Stadion: CSS Gloria (Subcetate) (Arad - Arad) | ||
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | SSU Politehnica Timișoara - ACS Kids Tâmpa Braşov | A: Kopriva Biro Eniko (Carei - Satu Mare) |
A1: Belenesi Stelian Alex (Oradea - Bihor) | ||
Data: 2024-03-31 Ora: 12:00 |
A2: Bogdanel Alexandru (Oradea - Bihor)
|
|
Liga de Tineret, Play-Off Vest | R: Balaiban Raul Oliviu (Oradea - Bihor) | |
Stadion: Ştiinţa (Baza) (Timişoara - Timiş) | ||
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...