Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşi Caraş Severin ClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Caraş Severin

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSS Drobeta Turnu Severin - CSS Craiova A: Gogu Claudiu (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Dobrin Carol Alexandru (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Boska Bogdan (Caraş Severin - Caraş Severin)

Campionatul Național U19, Seria 6 R: Beg Daniel (Caraş Severin - Caraş Severin)
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
2 CSS Drobeta Turnu Severin - CSS Craiova A: Beg Daniel (Caraş Severin - Caraş Severin)
A1: Dobrin Carol Alexandru (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Boska Bogdan (Caraş Severin - Caraş Severin)

Campionatul Național U17, Seria 6 R: Gogu Claudiu (Reşiţa - Caraş Severin)
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 AFC Hermannstadt - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Suciu George (Câmpia Turzii - Cluj)
Data: 2021-09-18     Ora: 11:00 A2: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Gaz Metan (Mediaş - Sibiu) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara - Timiş)
Obs: Malac Romeo (Timişoara - Timiş)
2 Politehnica Timișoara - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Orbuleţ Mircea (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle - Teleorman)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Jurca Tudor Florin (Arad - Arad)
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara - Timiş) Obs: Savaniu Marcel (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Lolea Viorel (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CSO Petrolul Potcoava - Universitatea Craiova 2 A: Dumitru Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Mincu Stefan (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Petrolul (Potcoava - Olt) Obs: Nicoara Marius (Băile Herculane - Caraş Severin)
Obs: Cuşcă Ionuţ Cătălin (Alexandria - Teleorman)
2 CS Gilortul Târgu Cărbuneşti - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Toader Razvan (Oţelu Roşu - Caraş Severin)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Cristinel Răducan (Târgu Cărbuneşti - Gorj) Obs: Anton Dumitru (Balş - Olt)
Obs: Şerban Raluca Elena (Popeşti - Vâlcea)
3 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Frontiera 2004 Curtici A: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
A1: Bulgarașu Mădălin (Timişoara - Timiş)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Talpoș Marius (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 8
Stadion: Comunal-Central (Cermei - Arad) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa - Caraş Severin)
Obs: Lupsa Ion (Caransebeş - Caraş Severin)

Calendar