Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşani Brăila BraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Brăila

Etapa 5
# echipe arbitri
1 SC FC Voluntari SA - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe A: Avram Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2020-09-25     Ora: 18:00 A2: Marchidanu Marius Cristian (Brăila - Brăila)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 SC FC Viitorul Constanta SA - ACS FC Academica Clinceni A: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
A1: Neagu Gabriel (Călăraşi - Călăraşi)
Data: 2020-09-26     Ora: 12:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi (Ovidiu - Constanţa)
2 SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Petrolul 52 A: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2020-09-27     Ora: 12:00 A2: Oancea Sergiu Ciprian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Baza Sportivă ARCOM Berceni (Bucureşti - Bucureşti)
3 SC FC Viitorul Constanta SA - ACS FC Academica Clinceni A: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
A1: Neagu Gabriel (Călăraşi - Călăraşi)
Data: 2020-09-26     Ora: 14:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi (Ovidiu - Constanţa)
4 SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Petrolul 52 A: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2020-09-27     Ora: 14:00 A2: Oancea Sergiu Ciprian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
Stadion: Baza Sportivă ARCOM Berceni (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar