Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţa Dolj GalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Dolj

Etapa 3
# echipe arbitri
1 U Craiova 1948 SA - CS Academia de Fotbal Gică Popescu A: Iacob Costinel (Craiova - Dolj)
A1: Stoica Florin Alexandru (Craiova - Dolj)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Barbu Marian Cristinel (Craiova - Dolj)

Campionatul Național U19, Seria 6 R: Rasteanu Liviu (Craiova - Dolj)
Stadion: Depou CFR (Craiova - Dolj)
2 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - CSS Lugoj A: Buzarnescu Dan Stefan (Craiova - Dolj)
A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Stoica Florin Alexandru (Craiova - Dolj)

Campionatul Național U19, Seria 7 R: Sîrbu Alexandru Iulian (Craiova - Dolj)
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj)
3 U Craiova 1948 SA - CS Academia de Fotbal Gică Popescu A: Rasteanu Liviu (Craiova - Dolj)
A1: Stoica Florin Alexandru (Craiova - Dolj)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Barbu Marian Cristinel (Craiova - Dolj)

Campionatul Național U17, Seria 6 R: Iacob Costinel (Craiova - Dolj)
Stadion: Depou CFR (Craiova - Dolj)
4 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - CSS Lugoj A: Sîrbu Alexandru Iulian (Craiova - Dolj)
A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Stoica Florin Alexandru (Craiova - Dolj)

Campionatul Național U17, Seria 7 R: Buzarnescu Dan Stefan (Craiova - Dolj)
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Braşov - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-18     Ora: 11:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani - Botoşani)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Muresan Ioan (Timişoara - Timiş)
Obs: Stănescu Horaţiu (Craiova - Dolj)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Progresul Ezeriş - ACS Viitorul Şimian A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Anghel Laurentiu (Craiova - Dolj)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Municipal (Caransebeş - Caraş Severin) Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu - Gorj)
Obs: Orbonaş Călin Marius (Ilia - Hunedoara)
2 CS Gilortul Târgu Cărbuneşti - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Toader Razvan (Oţelu Roşu - Caraş Severin)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Cristinel Răducan (Târgu Cărbuneşti - Gorj) Obs: Anton Dumitru (Balş - Olt)
Obs: Şerban Raluca Elena (Popeşti - Vâlcea)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 Viitorul Iulius Confas Craiova - CSJ Știința U' Craiova
A1: Andrei Marius (Belcin - Dolj)
Data: 2021-09-19     Ora: 18:00 A2: Sandoi Radu Lucian (Craiova - Dolj)

Campionatul National Juniori U19, Seria 5
Stadion: Sala Sporturilor (Işalniţa - Dolj)
2 Metropolitan Ișalnița - CFR Turnu Severin 1943
A1: Tulba Constantin Catalin (Craiova - Dolj)
Data: 2021-09-20     Ora: 18:00 A2: Sandoi Radu Lucian (Craiova - Dolj)

Campionatul National Juniori U19, Seria 5
Stadion: Sala Sporturilor (Işalniţa - Dolj)
3 ACS Atletic Drobeta - AS CS Carmen Bucureşti 1937 A: Iacob Costinel (Craiova - Dolj)
A1: Anghel Laurentiu (Craiova - Dolj)
Data: 2021-09-19     Ora: 11:00 A2: Barbu Marian Cristinel (Craiova - Dolj)

Liga 2 Feminin, Seria 2
Stadion: Termo (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 U Craiova 1948 SA - CSS Craiova A: Rasteanu Liviu (Craiova - Dolj)
A1: Stoica Florin Alexandru (Craiova - Dolj)
Data: 2021-09-18     Ora: 10:00 A2: Barbu Marian Cristinel (Craiova - Dolj)

Liga Elitelor U16, Seria 3 R: Iacob Costinel (Craiova - Dolj)
Stadion: Depou CFR (Craiova - Dolj)

Calendar