Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureş Neamţ OltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Neamţ

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSM Focşani 2007 - ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Andriescu Stefan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Zaharia Alexandru (Piatra Neamţ - Neamţ)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
Stadion: Milcovul 2 (Focşani - Vrancea)
2 CSM Focşani 2007 - ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Andriescu Stefan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Zaharia Alexandru (Piatra Neamţ - Neamţ)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Stadion: Milcovul 2 (Focşani - Vrancea)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Braşov - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-18     Ora: 11:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani - Botoşani)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Muresan Ioan (Timişoara - Timiş)
Obs: Stănescu Horaţiu (Craiova - Dolj)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Kids Tâmpa Braşov - CSO Plopeni A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria 5
Stadion: ICIM iarbă (Braşov - Braşov) Obs: Duma Ioan (Sibiu - Sibiu)
Obs: Barbu Catalin (Piteşti - Argeş)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 AFC Chindia Târgovişte - Farul Constanţa A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:30 A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu - Sibiu)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AS FC Universitatea Cluj A: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Astancai Tudor (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
Stadion: Áron Márton sintetic (Miercurea Ciuc - Harghita)
2 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AS FC Universitatea Cluj A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Astancai Tudor (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
Stadion: Áron Márton sintetic (Miercurea Ciuc - Harghita)
3 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS Alma Sibiu A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-18     Ora: 16:00 A2: Astancai Tudor (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga Elitelor U16, Seria 1 R: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
Stadion: Áron Márton sintetic (Miercurea Ciuc - Harghita)

Calendar