Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaArad Argeş BacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Argeş

Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS Înainte Modelu - ACS Recolta Gheorghe Doja
Data: 2020-09-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 3
Stadion: Vasile Enache (Modelu - Călăraşi) Obs: Barbu Catalin (Piteşti - Argeş)
2 CS Tunari - AFC Metalul Buzău A: Belega Eduard (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-25     Ora: 16:00 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Tunari (Tunari - Ilfov) Obs: Grozea Teodor (Brăila - Brăila)
Obs: Nistor Laurenţiu Dumitru (Moreni - Dâmboviţa)
3 CSM Corona Braşov - AFC Astra 2 A: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe - Covasna)
4 CSM Alexandria - Universitatea Craiova 2 A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Ciorbea Cristian Marian (Braşov - Braşov)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 6
Stadion: CSS Peco (Alexandria - Teleorman) Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Roşu Mitu (Ploieşti - Prahova)
5 CS Măgura Cisnădie - ACS Flacăra Horezu A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Făinaru Victor (Giurgiu - Giurgiu)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Textila (Cisnădie - Sibiu) Obs: Savaniu Marcel (Braşov - Braşov)
Obs: Rădulescu Ioan (Târgu Jiu - Gorj)
6 CSM Avântul Reghin - CS Hunedoara A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Spătar Răzvan (Sibiu - Sibiu)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Duta Vasile Marius (Avrig - Sibiu)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Avântul (Reghin - Mureş) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Maja Ioan (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 CSJ Ştiinţa U Craiova - U Craiova 1948 Club Sportiv SA A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2020-09-26     Ora: 12:00 A2: Popa Romeo (Craiova - Dolj)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
2 CSJ Ştiinţa U Craiova - U Craiova 1948 Club Sportiv SA A: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2020-09-26     Ora: 14:00 A2: Popa Romeo (Craiova - Dolj)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)

Calendar