Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiu Gorj HarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Gorj

Etapa 9
# echipe arbitri
1 AFC Voinţa Lupac - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
A1: Duta Vasile Marius (Avrig - Sibiu)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Doarvoas Claudiu (Mintia - Hunedoara)

Liga 3 - Play-Off, Seria 7
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin) Obs: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Obs: Semen Constantin (Târgu Jiu - Gorj)
2 CS Metalurgistul Cugir - ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj A: Papp Csaba (Luduş - Mureş)
A1: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Moldovan Radu Petrisor (Sâncraiu de Mureş - Mureş)

Liga 3 - Play-Off, Seria 9
Stadion: Arena CSO (Cugir - Alba) Obs: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Lăzărescu Mihai (Târgu Jiu - Gorj)
3 ACS Flacăra Horezu - ACS Minerul Costeşti A: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Popa Romeo (Craiova - Dolj)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Albulescu Gica Sandocan Ionel (Turburea - Gorj)

Liga 3 - Play-Out, Seria 6
Stadion: Treapt (Horezu - Vâlcea) Obs: Iliescu Mihai (Craiova - Dolj)
Obs: Catanescu Marian (Craiova - Dolj)
4 Universitatea Craiova 2 - CS Sporting Roşiori 2008 A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)

Liga 3 - Play-Out, Seria 6
Stadion: Extensiv (Craiova - Dolj) Obs: Ion Adrian (Piteşti - Argeş)
Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu - Gorj)
5 CSO Petrolul Potcoava - ACSO Filiaşi A: Perju Alexandru Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Guran Mircea (Braşov - Braşov)

Liga 3 - Play-Out, Seria 6
Stadion: Petrolul (Potcoava - Olt) Obs: Nicoara Marius (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu - Gorj)

Calendar