Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghita Hunedoara IalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Hunedoara

Etapa 9
# echipe arbitri
1 AFC Voinţa Lupac - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
A1: Duta Vasile Marius (Avrig - Sibiu)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Doarvoas Claudiu (Mintia - Hunedoara)

Liga 3 - Play-Off, Seria 7
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin) Obs: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Obs: Semen Constantin (Târgu Jiu - Gorj)
2 CSC Dumbrăviţa - CS Şoimii Lipova A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Kopriva Zsolt (Carei - Satu Mare)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Toth Krisztian (Petreşti - Satu Mare)

Liga 3 - Play-Off, Seria 8
Stadion: Ştefan Dobay (Dumbrăviţa - Timiş) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva - Hunedoara)
Obs: Orbonaş Călin Marius (Ilia - Hunedoara)
3 CS Crişul Chişineu Criş - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii A: Kemenes Norbert (Baia Mare - Maramureş)
A1: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic - Maramureş)

Liga 3 - Play-Off, Seria 8
Stadion: Crişul (Chişineu Criş - Arad) Obs: Marcu Mihai Florin (Oradea - Bihor)
Obs: Ştefan Marius Claudiu (Orăştie - Hunedoara)
4 CS Frontiera 2004 Curtici - ACS Progresul Pecica A: Herczeg Leopold (Băcia - Hunedoara)
A1: Toader Razvan (Zavoi - Caraş Severin)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Buzzi Cristian (Oţelu Roşu - Caraş Severin)

Liga 3 - Play-Out, Seria 8
Stadion: Frontiera (Curtici - Arad) Obs: Faniță Constantin (Timişoara - Timiş)
Obs: Micsa Dorin (Timişoara - Timiş)
5 FC CFR 1907 Cluj SA 2 - CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei A: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
A1: Irina Petru Eusebiu (Oradea - Bihor)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Urs George Catalin (Oradea - Bihor)

Liga 3 - Play-Out, Seria 10
Stadion: Victoria Someşeni (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Teodor Ioan (Târgu Mureş - Mureş)
Obs: Toma Janos (Târgu Mureş - Mureş)

Calendar