Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOlt Prahova SălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Prahova

Retur
# echipe arbitri
1 ACFS Pescăruşul 1969 Sarichioi - CS Viitorul Cireşu A: Drugea Catalin Gheorghe (Buzău - Buzău)
A1: Țepușă Mihaela (Buzău - Buzău)
Data: 2024-06-23     Ora: 17:30 A2: Dinu Mădălina (Ploieşti - Prahova)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Pescăruşul (Sarichioi - Tulcea) Obs. arbitri: Pais Mihai (Galaţi - Galaţi)
Obs: Brînduşă Mircea (Călăraşi - Călăraşi)
2 CS Voinţa Lanurile - CSM Adjud 1946 A: Buzarnescu Dan Stefan (Craiova - Dolj)
A1: Barbu Florinel (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2024-06-23     Ora: 17:30 A2: Iugulescu Petruţa (Ploieşti - Prahova)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Voinţa (Lanurile - Buzău) Obs. arbitri: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Radu Victor (Bucureşti - Bucureşti)
3 CSM Feteşti - CS Venus Independenţa A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)
Data: 2024-06-23     Ora: 17:30 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Tineretului (Feteşti - Ialomiţa) Obs. arbitri: Brîndușă Silviu (Constanţa - Constanţa)
Obs: Căluşer Vlad (Bucureşti - Bucureşti)
4 ACS FC Dinamo Bucureşti - CSL Ştefăneştii de Jos A: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)
Data: 2024-06-23     Ora: 17:30 A2: Rusu Mircea (Bertea - Prahova)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Romprim (Bucureşti - Bucureşti) Obs. arbitri: Mirt Irina (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Nicolae Camelia (Bucureşti - Bucureşti)
5 CS AS Prima Brăduț - CS Iernut A: Dumitru Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Răduță Gabriel (Ploieşti - Prahova)
Data: 2024-06-23     Ora: 17:30 A2: Onicescu Ion (Glodeni - Dâmboviţa)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Prima (Brăduţ - Covasna) Obs. arbitri: Miron Florin (Sibiu - Sibiu)
Obs: Bacescu Mihail (Braşov - Braşov)

Calendar