Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulcea Vâlcea VasluiVrancea

Vâlcea

Tur
# echipe arbitri
1 AS FC Universitatea Cluj - SC Dinamo 1948 SA A: Popa Cătălin (Piteşti - Argeş)
A1: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel - Argeş)
Data: 2022-05-21     Ora: 20:30 A2: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Baraj Liga 1, Baraj Liga 1 R: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Olah Iosif (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Obs: Simion Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 CS Metalurgistul Cugir - ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj A: Papp Csaba (Luduş - Mureş)
A1: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Moldovan Radu Petrisor (Sâncraiu de Mureş - Mureş)

Liga 3 - Play-Off, Seria 9
Stadion: Arena CSO (Cugir - Alba) Obs: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Lăzărescu Mihai (Târgu Jiu - Gorj)
2 CS Real Bradu - SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3 - Play-Out, Seria 4
Stadion: Central Bradu (Bradu - Argeş) Obs: Dumitru Robert (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Obs: Nuţă Nicolae (Ploieşti - Prahova)
Baraj evitarea retrogradării
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Braşov - Politehnica Timișoara A: Călin Iulian (Ştefăneşti - Argeş)
A1: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2022-05-21     Ora: 12:30 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2 - Play-Out, Baraj evitarea retrogradării R: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Prisăcaru Ciprian (Târgovişte - Dâmboviţa)

Calendar