Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureşti Buzău CălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Buzău

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CS Avântul Valea Mărului - ACS Sportul Chiscani
Data: 2020-09-26     Ora: 14:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal Prof. Costică Popovici (Valea Mărului - Galaţi) Obs: Ticlea Daniel (Buzău - Buzău)
2 CS Viitorul Ianca - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi
Data: 2020-09-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca - Brăila) Obs: Laiu Gheorghe (Buzău - Buzău)
3 ACS FC Academica Clinceni 2 - ACS Unirea Bascov A: Buzarnescu Dan Stefan (Craiova - Dolj)
A1: Popa Romeo (Craiova - Dolj)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Vasile Alexandru (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) Obs: Voicu Viorel (Caracal - Olt)
Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
4 CSM Flacăra Moreni - ACSO Filiaşi A: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Costache Marian Silviu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Flacăra (Moreni - Dâmboviţa) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău - Buzău)
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti - Bucureşti)
5 Carmen București - Universitatea Galati A: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
A1: Vasile Alexandru (Buzău - Buzău)
Data: 2020-09-27     Ora: 11:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga I Feminin, Seria 1
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)
6 Asociația Fotbal Club Fair-Play - Piroş Security Arad A: Frățilă Adrian (Vadu Paşii - Buzău)
A1: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)
Data: 2020-09-27     Ora: 12:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Liga I Feminin, Seria 1
Stadion: Baza Sportivă Ciorogârla (Ciorogârla - Ilfov)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Sport Team Bucureşti - CS Concordia Chiajna A: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
A1: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-26     Ora: 12:00 A2: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov)
2 ACS Kids Tâmpa Braşov - SC Dinamo 1948 SA A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu - Sibiu)
Data: 2020-09-27     Ora: 12:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Dănilă Ștefăniță (Buzău - Buzău)
Stadion: ICIM iarbă (Braşov - Braşov)
3 ACS Sport Team Bucureşti - CS Concordia Chiajna A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-26     Ora: 14:00 A2: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov)
4 ACS Kids Tâmpa Braşov - SC Dinamo 1948 SA A: Dănilă Ștefăniță (Buzău - Buzău)
A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu - Sibiu)
Data: 2020-09-27     Ora: 14:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
Stadion: ICIM iarbă (Braşov - Braşov)

Calendar