Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba • Arad • Argeş • Bacău • Bihor • Bistriţa Năsăud • Botoşani • Brăila • Braşov • Bucureşti • Buzău • Călăraşi • Caraş Severin • Cluj • Constanţa • Covasna • Dâmboviţa • Dolj • Galaţi • Giurgiu • Gorj • Harghita • Hunedoara • Ialomiţa • Iaşi • Ilfov • Maramureş • Mehedinţi • Mureş • Neamţ • Olt • Prahova • Sălaj • Satu Mare • Sibiu •
Suceava •
Teleorman • Timiş • Tulcea • Vâlcea • Vaslui •
Vrancea
Suceava
Etapa 5
Tur eliminatoriu - 1
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Unirea Bascov - ACS Cozia Călimăneşti | A: Grigorean Mattia (Rădăuţi - Suceava) |
A1: Senciuc Stefan Ovidiu (Suceava - Suceava) | ||
Data: 2024-04-26 Ora: 17:00 |
A2: Ionesi Andrei (Suceava - Suceava)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 6 | ||
Stadion: Comunal (Valea Ursului - Argeş) | Obs. arbitri: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova) | |
Obs: Andrieş Mihai (Bucureşti - Bucureşti) | ||
2 | CSM Avântul Reghin - ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 | A: Șroder Robert (Suceava - Suceava) |
A1: Macovei Leonard George (Iaşi - Iaşi) | ||
Data: 2024-04-26 Ora: 17:00 |
A2: Bazon Cosmin Iulian (Iaşi - Iaşi)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 9 | ||
Stadion: Avântul (Reghin - Mureş) | Obs. arbitri: Jiga Dan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe - Covasna) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AFC Botoşani - CS Aerostar Bacău | A: Șroder Robert (Suceava - Suceava) |
A1: Blănariu Alexandru (Fălticeni - Suceava) | ||
Data: 2024-04-28 Ora: 12:00 |
A2: Pișta Andrei (Fălticeni - Suceava)
|
|
Naţional U19 Play-Off, T-1 | R: Iftode Silviu Nicolae (Fălticeni - Suceava) | |
Stadion: Baza Sportivă Bucecea (Bucecea - Botoşani) | ||
2 | AFC Botoşani - ACS FC Bacău | A: Iftode Silviu Nicolae (Fălticeni - Suceava) |
A1: Blănariu Alexandru (Fălticeni - Suceava) | ||
Data: 2024-04-28 Ora: 14:00 |
A2: Pișta Andrei (Fălticeni - Suceava)
|
|
Naţional U17 Play-Off, T-1 | R: Iftode Silviu Nicolae (Fălticeni - Suceava) | |
Stadion: Baza Sportivă Bucecea (Bucecea - Botoşani) | ||