Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăila Braşov BucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Braşov

Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Blejoi - SC Popeşti-Leordeni A: Lăstun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Colniceanu Dorinel (Tulcea - Tulcea)

Liga 3 - Play-Off, Seria 4
Stadion: Comunal Blejoi (Blejoi - Prahova) Obs. arbitri: Ghimbasan Florin (Braşov - Braşov)
Obs: Şerban Raluca Elena (Bucureşti - Bucureşti)
2 CSM Flacăra Moreni - CSO Plopeni A: Cupu Raul George (Făgăraş - Braşov)
A1: Guran Mircea (Braşov - Braşov)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Puiu Dan Florin (Braşov - Braşov)

Liga 3 - Play-Out, Seria 4
Stadion: Flacăra (Moreni - Dâmboviţa) Obs. arbitri: Jarca Vasile (Bragadiru - Ilfov)
Obs: Mihai Duras (Bucureşti - Bucureşti)
3 ACS KSE Târgu Secuiesc - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 A: Dumitru Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Onicescu Ion (Glodeni - Dâmboviţa)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Mincu Stefan (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3 - Play-Out, Seria 5
Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc - Covasna) Obs. arbitri: Ionescu Mihail (Ploieşti - Prahova)
Obs: Burlea Ionuț (Braşov - Braşov)
4 CSM Victoria Carei - CS Sănătatea Servicii Publice A: Mormeci Dumitru Robert (Braşov - Braşov)
A1: Tunsoiu Marian (Sinca Noua - Braşov)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Pânzaru Viorel (Braşov - Braşov)

Liga 3 - Play-Out, Seria 10
Stadion: Victoria (Carei - Satu Mare) Obs. arbitri: Marchis Traian (Baia Mare - Maramureş)
Obs: China Cristian (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - Universitatea Craiova A: Barbu Marian (Făgăraş - Braşov)
A1: Avram Valentin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2024-04-21     Ora: 19:00 A2: Slabu Stelian (Braşov - Braşov)
Arbitru VAR: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
Arbitru AVAR: Dima Iulian (Bucureşti - Bucureşti)
SuperLiga - Play-Off, SuperLiga - Play-Off R: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Sepsi Arena (Sfântu Gheorghe - Covasna) Obs. arbitri: Berbecaru Dan Victor (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Etapa 6
# echipe arbitri
1 ACS Colţea 1920 Braşov - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe A: Cupu Raul George (Făgăraş - Braşov)
A1: Puiu Dan Florin (Braşov - Braşov)
Data: 2024-04-21     Ora: 11:00 A2: Guran Mircea (Braşov - Braşov)

Liga 3 Feminin, Seria 3- tur-retur suplimentar
Stadion: Unirea - sintetic (Tărlungeni - Braşov)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 ACS Petrosport Ploiesti - CSM Alexandria A: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)
A1: Boncz Gabriel (Făgăraş - Braşov)
Data: 2024-04-20     Ora: 12:00 A2: Ciorbea Cristian Marian (Braşov - Braşov)

Naţional U19 Play-Off, Seria 4
Stadion: Comunal - Târgșorul Vechi (Târgșorul Vechi) (Ploieşti - Prahova)
2 ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş - CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud A: Perju Alexandru Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Şchiopeţ Claudiu (Braşov - Braşov)
Data: 2024-04-20     Ora: 12:00 A2: Bosoi Alexandra Ioana (Braşov - Braşov)

Naţional U19 Play-Out, Seria 9
Stadion: Kinder (Sângeorgiu de Mureş - Mureş)
3 ACS Petrosport Ploiesti - ACS NFC Arena Academy A: Boncz Gabriel (Făgăraş - Braşov)
A1: Ciorbea Cristian Marian (Braşov - Braşov)
Data: 2024-04-20     Ora: 14:00 A2: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)

Naţional U17 Play-Off, Seria 4
Stadion: Comunal - Târgșorul Vechi (Târgșorul Vechi) (Ploieşti - Prahova)
4 ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş - CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud A: Şchiopeţ Claudiu (Braşov - Braşov)
A1: Perju Alexandru Ionut (Galaţi - Galaţi)
Data: 2024-04-20     Ora: 14:00 A2: Bosoi Alexandra Ioana (Braşov - Braşov)

Naţional U17 Play-Off, Seria 9
Stadion: Kinder (Sângeorgiu de Mureş - Mureş)

Calendar