Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţi Mureş NeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Mureş

Tur
# echipe arbitri
1 AS FC Universitatea Cluj - SC Dinamo 1948 SA A: Popa Cătălin (Piteşti - Argeş)
A1: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel - Argeş)
Data: 2022-05-21     Ora: 20:30 A2: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Baraj Liga 1, Baraj Liga 1 R: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Olah Iosif (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Obs: Simion Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 CS Metalurgistul Cugir - ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj A: Papp Csaba (Luduş - Mureş)
A1: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Moldovan Radu Petrisor (Sâncraiu de Mureş - Mureş)

Liga 3 - Play-Off, Seria 9
Stadion: Arena CSO (Cugir - Alba) Obs: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Lăzărescu Mihai (Târgu Jiu - Gorj)
2 ACS FC Someşul Dej - CS Minaur Baia Mare A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
A1: Cozma Alexandru (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Gaspar Vladut (Târgu Mureş - Mureş)

Liga 3 - Play-Off, Seria 10
Stadion: Iclod Arena (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Neichi Sergiu (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Papp Ioan (Carei - Satu Mare)
3 CS Progresul Şomcuta Mare - CS Luceafărul Oradea A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Berariu Lucian Mihai (Moroda - Arad)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Pantea Andrei (Arad - Arad)

Liga 3 - Play-Out, Seria 10
Stadion: Progresul (Şomcuta Mare - Maramureş) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş - Mureş)
4 FC CFR 1907 Cluj SA 2 - CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei A: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
A1: Irina Petru Eusebiu (Oradea - Bihor)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Urs George Catalin (Oradea - Bihor)

Liga 3 - Play-Out, Seria 10
Stadion: Victoria Someşeni (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Teodor Ioan (Târgu Mureş - Mureş)
Obs: Toma Janos (Târgu Mureş - Mureş)

Calendar