Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălaj Satu Mare SibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Satu Mare

Etapa 9
# echipe arbitri
1 Politehnica Timișoara - ACS Heniu Prundu Bargaului (BN) A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Timar Ovidiu (Oradea - Bihor)
Data: 2022-05-22     Ora: 13:00 A2: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)

Liga 1 Feminin - Play-Off,
Stadion: Ştiinţa (Baza) (Timişoara - Timiş)
2 CSC Dumbrăviţa - CS Şoimii Lipova A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Kopriva Zsolt (Carei - Satu Mare)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Toth Krisztian (Petreşti - Satu Mare)

Liga 3 - Play-Off, Seria 8
Stadion: Ştefan Dobay (Dumbrăviţa - Timiş) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva - Hunedoara)
Obs: Orbonaş Călin Marius (Ilia - Hunedoara)
3 Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 - CS Lotus Băile Felix A: Popa Adina Claudia (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3 - Play-Off, Seria 10
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs: Jivan Mihai (Arad - Arad)
Obs: Pascanu Catalin (Cugir - Alba)
4 ACS FC Someşul Dej - CS Minaur Baia Mare A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
A1: Cozma Alexandru (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2022-05-21     Ora: 18:00 A2: Gaspar Vladut (Târgu Mureş - Mureş)

Liga 3 - Play-Off, Seria 10
Stadion: Iclod Arena (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Neichi Sergiu (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Papp Ioan (Carei - Satu Mare)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 SC Fotbal Club FCSB SA - FC CFR 1907 Cluj SA A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi - Galaţi)
A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2022-05-22     Ora: 21:30 A2: Mitruţi Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 1 - Play-Off, Liga 1 - Play-Off R: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Boca Sorin (Iaşi - Iaşi)
Etapa 17
# echipe arbitri
1 ACS Atletic Olimpia Gherla - AS CS Carmen Bucureşti 1937 A: Dragos Bogdan Ionut (Carei - Satu Mare)
A1: Toth Krisztian (Petreşti - Satu Mare)
Data: 2022-05-22     Ora: 11:00 A2: Damian Jennifer (Satu Mare - Satu Mare)

Liga 2 Feminin, Seria 2
Stadion: Olimpia (Gherla - Cluj)

Calendar