Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu Mare Sibiu SuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Sibiu

Etapa 3
# echipe arbitri
1 AS FC Interstar Sibiu - AFC Inter Stars Sibiu 2020 A: Tocai Emeric (Alma - Sibiu)
A1: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Nistor Ioana (Orlat - Sibiu)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Comaniciu Adrian (Sibiu - Sibiu)
Stadion: Municipal sintetic (Sibiu - Sibiu)
2 LPS Sebeş - CS Sporting Cluj A: Comaniciu Adrian (Sibiu - Sibiu)
A1: Tocai Emeric (Alma - Sibiu)
Data: 2021-09-18     Ora: 11:00 A2: Brandusesc Darius Iulian (Sibiu - Sibiu)

Campionatul Național U19, Seria 7
Stadion: Arini (Sebeş - Alba)
3 AS FC Interstar Sibiu - AFC Inter Stars Sibiu 2020 A: Comaniciu Adrian (Sibiu - Sibiu)
A1: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Nistor Ioana (Orlat - Sibiu)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Tocai Emeric (Alma - Sibiu)
Stadion: Municipal sintetic (Sibiu - Sibiu)
4 LPS Sebeş - CS Sporting Cluj A: Tocai Emeric (Alma - Sibiu)
A1: Comaniciu Adrian (Sibiu - Sibiu)
Data: 2021-09-18     Ora: 13:00 A2: Brandusesc Darius Iulian (Sibiu - Sibiu)

Campionatul Național U17, Seria 7
Stadion: Arini (Sebeş - Alba)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Kids Tâmpa Braşov - CSO Plopeni A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria 5
Stadion: ICIM iarbă (Braşov - Braşov) Obs: Duma Ioan (Sibiu - Sibiu)
Obs: Barbu Catalin (Piteşti - Argeş)
2 CSO Petrolul Potcoava - Universitatea Craiova 2 A: Dumitru Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Mincu Stefan (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Petrolul (Potcoava - Olt) Obs: Nicoara Marius (Băile Herculane - Caraş Severin)
Obs: Cuşcă Ionuţ Cătălin (Alexandria - Teleorman)
3 AFC Unirea 1924 - CS Hunedoara A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu - Sibiu)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 AFC Chindia Târgovişte - Farul Constanţa A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:30 A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu - Sibiu)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 SCM Râmnicu Vâlcea - AFC Chindia Târgovişte A: Recorean Roxana (Mediaş - Sibiu)
A1: Dragan Adrian Razvan (Sibiu - Sibiu)
Data: 2021-09-18     Ora: 10:00 A2: Nistor Ioana (Orlat - Sibiu)

Liga Elitelor U16, Seria 3
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Calendar