Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţa Covasna DâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Covasna

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSS Braşovia Braşov - ACS Petrolul 52 A: Kiss Tamara (Miercurea Ciuc - Harghita)
A1: Ungvari Levente (Haghig - Covasna)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Szente Zsolt (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: CSS Braşovia (Braşov - Braşov)
2 ACS SR Municipal Brașov - AFC Astra Giurgiu A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: Unirea - sintetic (Tărlungeni - Braşov)
3 CSS Braşovia Braşov - ACS Petrolul 52 A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Ungvari Levente (Haghig - Covasna)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Szente Zsolt (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Kiss Tamara (Miercurea Ciuc - Harghita)
Stadion: CSS Braşovia (Braşov - Braşov)
4 ACS SR Municipal Brașov - AFC Astra Giurgiu A: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: Unirea - sintetic (Tărlungeni - Braşov)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 AFC Astra - FC Unirea Dej A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)
Data: 2021-09-18     Ora: 11:00 A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu - Giurgiu) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS KSE Târgu Secuiesc - AS Inter Gheorgheni
A1: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2021-09-20     Ora: 17:00 A2: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 2 Futsal, Seria 2 Centru R: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Stadion: Sala Sporturilor (Târgu Secuiesc - Covasna) Obs: Gall Gyozo (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Olimpic Cetate Râşnov - AFC Hermannstadt 2 A: Belega Eduard (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Recsenyedi Hunor Bela (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Bucegi (Râşnov - Braşov) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Costache Mihai (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Petrosport Ploiesti - ACS Sport Team Bucureşti A: Szakacs Jozsef (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Toth Janos (Covasna - Covasna)
Data: 2021-09-18     Ora: 10:00 A2: Vicsai Norbert (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga Elitelor U16, Seria 2
Stadion: Conpet (Strejnicu - Prahova)

Calendar