Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureş Mehedinţi MureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Mehedinţi

Etapa 3
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - LPS Târgu Jiu A: Balanga Luis (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Ghilă Mihaiță Marian (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Bărbulescu George (Căzănesti - Mehedinţi)

Campionatul Național U19, Seria 7 R: Frincu Mihaita Daniel (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Stadion: Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic (Reşiţa - Caraş Severin)
2 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - LPS Târgu Jiu A: Frincu Mihaita Daniel (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Ghilă Mihaiță Marian (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Bărbulescu George (Căzănesti - Mehedinţi)

Campionatul Național U17, Seria 7 R: Balanga Luis (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Stadion: Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Blejoi - ACS SR Municipal Braşov A: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
A1: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Hriscu Daniel (Voroveşti - Iaşi)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Comunal Blejoi (Blejoi - Prahova) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu - Giurgiu)
Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
2 ACSO Filiaşi - ACS Flacăra Horezu A: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)
A1: Şchiopeţ Claudiu (Braşov - Braşov)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Toca Cosmin Gheorghe (Făgăraş - Braşov)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Orăşenesc (Filiaşi - Dolj) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Obs: Băloi Daniel Emanuel (Târgu Jiu - Gorj)
3 AFC Voinţa Lupac - CS Armata Aurul Brad A: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Ciocoiu Bogdan (Buftea - Ilfov)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin) Obs: Arsa Emil (Arad - Arad)
Obs: Oglindoiu Florin (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Calendar