Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahova Sălaj Satu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Sălaj

Etapa 3
# echipe arbitri
1 LPS Cluj-Napoca - ACS Transilvania Bistriţa A: Birjac Stefan (Păuşa - Sălaj)
A1: Morar Andrei (Zalău - Sălaj)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Coste Claudiu (Zalău - Sălaj)

Campionatul Național U19, Seria 8 R: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)
Stadion: Baza Sportivă Unirea (Cluj-Napoca - Cluj)
2 LPS Cluj-Napoca - ACS Transilvania Bistriţa A: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)
A1: Morar Andrei (Zalău - Sălaj)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Coste Claudiu (Zalău - Sălaj)

Campionatul Național U17, Seria 8 R: Birjac Stefan (Păuşa - Sălaj)
Stadion: Baza Sportivă Unirea (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud - ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj A: Popa Adina Claudia (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Toth Krisztian (Petreşti - Satu Mare)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Complexul Sportiv Jean Pădureanu (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) Obs: Barjac Gabriel Ioan (Zalău - Sălaj)
Obs: Kemenes Emil (Baia Mare - Maramureş)
2 Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 - CS Luceafărul Oradea A: Gornic Alexandru Dan (Arad - Arad)
A1: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului - Sălaj)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Iancău Adrian Ioan (Derșida - Sălaj)

Liga 3, Seria 10
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs: Por Constantin (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: China Cristian (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara A: Lădar Razvan (Zalău - Sălaj)
A1: Cozorici Ioan (Zalău - Sălaj)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Szabo Krisztina (Crişeni - Sălaj)
Stadion: Baza Sportivă Dan Anca (Cluj-Napoca - Cluj)
2 ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara A: Szabo Krisztina (Crişeni - Sălaj)
A1: Cozorici Ioan (Zalău - Sălaj)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Lădar Razvan (Zalău - Sălaj)
Stadion: Baza Sportivă Dan Anca (Cluj-Napoca - Cluj)

Calendar