Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşov Bucureşti BuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Bucureşti

Etapa 7
# echipe arbitri
1 ASC Daco-Getica Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Isac Iustin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Mazga Ilinca (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2022-10-05     Ora: 12:00 A2: Murariu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Cirstea Iulian Stefan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Juventus Sintetic (Bucureşti - Bucureşti)
2 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Juniorul 2014 A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2022-10-05     Ora: 12:00 A2: Marin Razvan Stefan (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Dobrin Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
3 LPS Viitorul Piteşti - CSJ Ştiinţa U Craiova A: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Lechea Albert Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2022-10-05     Ora: 12:00 A2: Bojin Paul (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Oancea Stanica Theodor (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Aripi (Piteşti - Argeş)
4 ASC Daco-Getica Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Cirstea Iulian Stefan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Mazga Ilinca (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2022-10-05     Ora: 14:00 A2: Murariu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Isac Iustin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Juventus Sintetic (Bucureşti - Bucureşti)
5 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Juniorul 2014 A: Dobrin Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2022-10-05     Ora: 14:00 A2: Marin Razvan Stefan (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
6 LPS Viitorul Piteşti - CSJ Ştiinţa U Craiova A: Oancea Stanica Theodor (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Lechea Albert Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2022-10-05     Ora: 14:00 A2: Bojin Paul (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Aripi (Piteşti - Argeş)

Calendar