Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşov Bucureşti BuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Bucureşti

Etapa 3
# echipe arbitri
1 SC Popeşti-Leordeni - ACSM Olteniţa
Data: 2020-09-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 3
Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni - Ilfov) Obs: Epure Valentin (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Concordia Chiajna 2 - SC Fotbal Club FCSB SA 2
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov) Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti - Bucureşti)
3 CSA Steaua Bucureşti - AFC Progresul 1944 Spartac
Data: 2020-09-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 5 (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Simion Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
4 ACS FC Academica Clinceni 2 - ACS Unirea Bascov
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 6
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
5 CSM Flacăra Moreni - ACSO Filiaşi
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 6
Stadion: Flacăra (Moreni - Dâmboviţa) Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 SC FC Voluntari SA - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe A: Avram Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2020-09-25     Ora: 18:00 A2: Marchidanu Marius Cristian (Brăila - Brăila)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Campionii Fotbal Club Argeş - Universitatea Craiova A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2020-09-25     Ora: 21:00 A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Barbu Marian (Făgăraş - Braşov)
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs: Vidan Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 Selena SN Constanta - Fortuna Becicherecu Mic A: Valusescu Maria Alexandra (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-26     Ora: 11:00 A2: Carson Marian (Constanţa - Constanţa)

Liga I Feminin, Seria 1
Stadion: SNC (Constanţa - Constanţa)
2 Carmen București - Universitatea Galati A: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
A1: Vasile Alexandru (Buzău - Buzău)
Data: 2020-09-27     Ora: 11:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga I Feminin, Seria 1
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)
3 Asociația Fotbal Club Fair-Play - Piroş Security Arad A: Frățilă Adrian (Vadu Paşii - Buzău)
A1: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)
Data: 2020-09-27     Ora: 12:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Liga I Feminin, Seria 1
Stadion: Baza Sportivă Ciorogârla (Ciorogârla - Ilfov)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Sport Team Bucureşti - CS Concordia Chiajna A: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
A1: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-26     Ora: 12:00 A2: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov)
2 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - SC FC Voluntari SA A: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-27     Ora: 12:00 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)
3 ACS Kids Tâmpa Braşov - SC Dinamo 1948 SA A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu - Sibiu)
Data: 2020-09-27     Ora: 12:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Dănilă Ștefăniță (Buzău - Buzău)
Stadion: ICIM iarbă (Braşov - Braşov)
4 SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Petrolul 52 A: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2020-09-27     Ora: 12:00 A2: Oancea Sergiu Ciprian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Baza Sportivă ARCOM Berceni (Bucureşti - Bucureşti)
5 ACS Sport Team Bucureşti - CS Concordia Chiajna A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-26     Ora: 14:00 A2: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov)
6 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - SC FC Voluntari SA A: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-27     Ora: 14:00 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)
7 ACS Kids Tâmpa Braşov - SC Dinamo 1948 SA A: Dănilă Ștefăniță (Buzău - Buzău)
A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu - Sibiu)
Data: 2020-09-27     Ora: 14:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
Stadion: ICIM iarbă (Braşov - Braşov)
8 SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Petrolul 52 A: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2020-09-27     Ora: 14:00 A2: Oancea Sergiu Ciprian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
Stadion: Baza Sportivă ARCOM Berceni (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar