Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului

Arbitri - Juniori Republicani - Toate judetele

Andronache Richard ( Buftea - Ilfov)
Baban Vlad ( Iaşi - Iaşi)
Bălăcescu Robert ( Timişoara - Timiş)
Balan Dragos ( Vaslui - Vaslui)
Balangă Luis Florică ( Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Beg Daniel ( Reşiţa - Caraş Severin)
Benea Andrei ( Bacău - Bacău)
Bîzu Sorin ( Timişoara - Timiş)
Bontidean Daniel ( Satu Mare - Satu Mare)
Bulibasa Cristian ( Buzău - Buzău)
Bulzan Andrei ( Oradea - Bihor)
Bunghiuz Aisha Nicoleta ( Bucureşti - Bucureşti)
Canceal Cosmin ( Timişoara - Timiş)
Capracea Cosmin ( Vaslui - Vaslui)
Carabă Gabriel ( Focşani - Vrancea)
Chiorean Raul ( Satu Mare - Satu Mare)
Ciobanu Stefan ( Iaşi - Iaşi)
Cîrjan Alexandru Sebastian ( Râmnicu Sărat - Buzău)
Ciurariu Ionut Alexandru ( Dorohoi - Botoşani)
Columban Catalin ( Videle - Teleorman)
Coman Florin Marian ( Giurgiu - Giurgiu)
Comaniciu Adrian ( Sibiu - Sibiu)
Dima Adrian ( Slobozia Conachi - Galaţi)
Dobrin Cristian ( Bucureşti - Bucureşti)
Dogeanu Ionut ( Videle - Teleorman)
Draganescu Costin ( Măgureni - Prahova)
Dragomir Gabriel ( Giurgiu - Giurgiu)
Dragomir Valentin ( Iaşi - Iaşi)
Dragos Bogdan Ionut ( Carei - Satu Mare)
Frățilă Eduard ( Turnu Măgurele - Teleorman)
Frîncu Mihăiță Daniel ( Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Gheorghe Petrisor ( Bucureşti - Bucureşti)
Gherghel Catalin ( Bacău - Bacău)
Ghiures Andrei ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Gogu Claudiu ( Reşiţa - Caraş Severin)
Horvat Pavel Adrian ( Deva - Hunedoara)
Istrate Mihai ( Timişoara - Timiş)
Ivinis Darius ( Zlatna - Alba)
Jurcan Andrei ( Cluj-Napoca - Cluj)
Jurgiu Catalin ( Hunedoara - Hunedoara)
Kiss Tamara ( Cristuru Secuiesc - Harghita)
Ladanyi Dan ( Zalău - Sălaj)
Lazar Ionut ( Vaslui - Vaslui)
Lazar Marius ( Marginea - Suceava)
Lazer Nicolae ( Constanţa - Constanţa)
Leah Darius ( Arad - Arad)
Lukacs Levente ( Satu Mare - Satu Mare)
Lupea Denis ( Timişoara - Timiş)
Mailat Horatiu Ioan ( Cristesti - Mureş)
Măndiță Isabella ( Tunari - Ilfov)
Marginean George ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Marginean Marius ( Blaj - Alba)
Marin Alexandru ( Munteni - Galaţi)
Marinoiu Costin Alexandru ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Medvesan Ciprian ( Ghiroda - Timiş)
Mihaescu Denis ( Timişoara - Timiş)
Mihalache Sebastian ( Iaşi - Iaşi)
Militaru Mihai Iulian ( Piteşti - Argeş)
Miricioiu Ion Danut ( Cuca - Argeş)
Mitrofan Cosmin ( Vaslui - Vaslui)
Moșoiu George Dan ( Ovidiu - Constanţa)
Neagu Eduard ( Puchenii Mosneni - Prahova)
Negrean Adrian ( Zalău - Sălaj)
Nicolaescu Florian Sorin ( Bucureşti - Bucureşti)
Oancea Andrei ( Bucureşti - Bucureşti)
Oprea Gabriel ( Călăraşi - Călăraşi)
Pavel Flavian ( Galaţi - Galaţi)
Pop Rareș ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Popa Alexandru ( Călăraşi - Călăraşi)
Popescu Tudor ( Satu Mare - Satu Mare)
Pulugor Attila ( Ilieni - Covasna)
Roata Valentin ( Timişoara - Timiş)
Roman Florin ( Deva - Hunedoara)
Rus Alexandru Razvan ( Gherla - Cluj)
Rusu Razvan ( Șiria - Arad)
Saladea Sorin Florin ( Arad - Arad)
Sărăcuță Marian ( Buftea - Ilfov)
Savu Vlăduț ( Izvoarele - Dâmboviţa)
Scinteie Ghita Florin ( Moldova Nouă - Caraş Severin)
Scrob Radu ( Alba Iulia - Alba)
Șerban Gheorghe Alberto ( Bradu - Argeş)
Silaghi Ray Patrick ( Oradea - Bihor)
Sîrbu Alexandru Iulian ( Craiova - Dolj)
Sirbu Andrei ( Bucureşti - Bucureşti)
Șnaider Alexandru ( Iaşi - Iaşi)
Spătar Ionuț ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Sroder Robert ( Suceava - Suceava)
Stanciu Diana Mihaela ( Babana - Argeş)
Sterp Ioan ( Bucureşti - Bucureşti)
Szakacs Jozsef ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Tetean Marius ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Trocan Albert Flaviu Gabriel ( Târgu Jiu - Gorj)
Tutunaru Mihai ( Turnu Măgurele - Teleorman)
Ungureanu Diana Madalina ( Buzău - Buzău)
Vladulescu Andreea Violeta ( Braşov - Braşov)
Vremaroiu Andrei ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Zah Valentin ( Oradea - Bihor)

Asistenti - Juniori Republicani - Toate judetele

Adafinei Andrei Ionut ( Bacău - Bacău)
Alexandru Ionut Cristian ( Olteniţa - Călăraşi)
Anghel Lucian Marian ( Caracal - Olt)
Anghel Sterian Cosmin ( Galaţi - Galaţi)
Antal Octavian ( Bacău - Bacău)
Archiudean Daria ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Armeanu Lucian ( Pui - Hunedoara)
Avram Gabriel ( Buftea - Ilfov)
Baciu Ionut ( Oradea - Bihor)
Badea Albert ( Șopărlița - Olt)
Badin Lucian ( Galaţi - Galaţi)
Badoiu Andreea ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Baltac Florentin ( Giurgiu - Giurgiu)
Bălu Dănuț ( Fărcăşeşti - Gorj)
Bărbulescu George ( Căzănesti - Mehedinţi)
Batori Isvan Patrik ( Satu Mare - Satu Mare)
Bedelean Alexandru ( Aiud - Alba)
Belenesi Alex ( Oradea - Bihor)
Bindea Vasile ( Beclean - Bistriţa Năsăud)
Bîzu Emil ( Timişoara - Timiş)
Bogdan Claudiu ( Ocna Mureş - Alba)
Bojin Paul ( Bucureşti - Bucureşti)
Boska Bogdan ( Reşiţa - Caraş Severin)
Botezatu Alexandru Valentin ( Gura Teghii - Buzău)
Botoroaga Razvan ( Giurgiu - Giurgiu)
Brăguță Bogdan Florin ( Brăila - Brăila)
Brandusesc Darius Iulian ( Sibiu - Sibiu)
Bratulescu Razvan ( Piteşti - Argeş)
Brebu Bogdan Ilie ( Târgu Jiu - Gorj)
Budaca Daniel ( Vaslui - Vaslui)
Buligă Darius ( Timişoara - Timiş)
Butoiu Daniel ( Şuţeşti - Brăila)
Buzica Gabriel ( Giurgiu - Giurgiu)
Caloian Alexandru ( Buzău - Buzău)
Căpîlna Luca Tudor ( Dej - Cluj)
Carabașu Ionuț Dănuț ( Turnu Măgurele - Teleorman)
Cățilă Marian ( Brâncoveni - Olt)
Cearnau Sergiu Alin ( Oradea - Bihor)
Cherteș Cristian Marius ( Târgu Mureş - Mureş)
Chiforiuc Marius ( Pestisani - Gorj)
Cighir David ( Buzău - Buzău)
Ciobanu Daniel ( Odobeşti - Vrancea)
Ciontos Sergiu Alin ( Târgu Mureş - Mureş)
Cîrjan Bianca Ioana ( Râmnicu Sărat - Buzău)
Cirstea Alexandru ( Ploieşti - Prahova)
Cismas Malac Roxana ( Timişoara - Timiş)
Ciurusniuc Alexandra ( Vaslui - Vaslui)
Constantin Doru ( Mioveni - Argeş)
Cornescu Andrei Cătălin ( Săhăteni - Buzău)
Cosa Eduard ( Bacău - Bacău)
Coste Claudiu ( Zalău - Sălaj)
Costea Gabriel ( Roşiorii de Vede - Teleorman)
Cotet Leonard ( Brăila - Brăila)
Craiu Mirel ( Iaşi - Iaşi)
Crinu Denis ( Piteşti - Argeş)
Crisan Paula ( Teius - Alba)
Cristea Robert ( Brăila - Brăila)
Damian Jennifer ( Satu Mare - Satu Mare)
Dediu Valentin ( Ploieşti - Prahova)
Dima - Tudor Ovidiu - Vladut ( Oneşti - Bacău)
Dobrovie Robert Andrei ( Târgu Cărbuneşti - Gorj)
Dodoi Stefania Rebeca ( Drăgăşani - Vâlcea)
Doni Iulian ( Bucureşti - Bucureşti)
Drăgoiu Ioana Bianca ( Arad - Arad)
Duculescu Valentin ( Bucureşti - Bucureşti)
Dumitrache Valentin ( Ploieşti - Prahova)
Dumitrascu Andrei Cristian ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Enache Adrian ( Reşiţa - Caraş Severin)
Estan Alex Andrei ( Satu Mare - Satu Mare)
Fieraru Claudiu George ( Giurgiu - Giurgiu)
Filip Daniel ( Buftea - Ilfov)
Filip Florin ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Găluți Sergiu Tudor ( Sântana - Arad)
Gheorghiu Sebastian ( Iaşi - Iaşi)
Gherman Denis Andrei ( Satu Mare - Satu Mare)
Ghilă Mihaiță Marian ( Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Ghimiciu Catalin Nicusor ( Galaţi - Galaţi)
Ghinea Dragos Ionut ( Timişoara - Timiş)
Grigorean Mattia ( Rădăuţi - Suceava)
Helgiu Cosmin ( Timişoara - Timiş)
Ichim Andrei ( Făurei - Brăila)
Iftode David ( Fălticeni - Suceava)
Ileana Daniela ( Bucureşti - Bucureşti)
Ilie Adrian ( Călăraşi - Călăraşi)
Ilisuan Caizer Paul Bogdan ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Incze David ( Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Ionesi Andrei ( Suceava - Suceava)
Iordăchescu Cristian ( Brăila - Brăila)
Ivan Alexandra ( Galaţi - Galaţi)
Joița Răzvan Andrei ( Giurgiu - Giurgiu)
Lac Florin ( Sibiu - Sibiu)
Laluciu Eduard George ( Bolotești - Vrancea)
Leuca Daniel Alexandru ( Oradea - Bihor)
Lodbă Andreea ( Iaşi - Iaşi)
Lopez Nedelcu Juan Carlos ( Călăraşi - Călăraşi)
Maer Norbert ( Hunedoara - Hunedoara)
Maier Alexandra ( Hunedoara - Hunedoara)
Maier Vlad ( Timişoara - Timiş)
Man Andrada ( Dej - Cluj)
Man Catalin ( Satu Mare - Satu Mare)
Marin Adrian Valentin ( Tudor Vladimirescu - Galaţi)
Marisescu Alexandru Gabriel ( Reşiţa - Caraş Severin)
Mazga Ilinca ( Bucureşti - Bucureşti)
Morar Andrei ( Zalău - Sălaj)
Morariu Mihai ( Iaşi - Iaşi)
Morariu Teofil ( Târgu Neamţ - Neamţ)
Muresan Bogdan ( Baia Mare - Maramureş)
Muresan Calin Ionut ( Târgu Mureş - Mureş)
Mutu Adrian ( Alexandria - Teleorman)
Năcuță Diana ( Iaşi - Iaşi)
Năstase Valentin ( Cristuru Secuiesc - Harghita)
Neagu Daniel Ionut ( Alexandria - Teleorman)
Negulescu Cosmin Constantin ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Negură Alexandru Marian ( Mangalia - Constanţa)
Niculae Ștefan ( Ploieşti - Prahova)
Nistor Radu ( Iaşi - Iaşi)
Niță Marius ( Craiova - Dolj)
Nitu Cristian ( Giurgiu - Giurgiu)
Olaru Sabin ( Paşcani - Iaşi)
Oltean Daiana Madalina ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Olteanu Cosmin ( Bucureşti - Bucureşti)
Opris Alexandra ( Zalău - Sălaj)
Pante Gabriel ( Chechiş - Maramureş)
Paraschiv Valentin ( Cuza Voda - Galaţi)
Parge Vlad ( Buciumi - Maramureş)
Păsărică Alexandra ( Craiova - Dolj)
Pătru Roberto ( Bascov - Argeş)
Pătrunsu Cristi ( Vaslui - Vaslui)
Pintilii Bogdan ( Suceava - Suceava)
Ploae Dragos ( Vaslui - Vaslui)
Popa Alexandru ( Timişoara - Timiş)
Popa Andreea ( Ciugud - Alba)
Popa Radu ( Bucureşti - Bucureşti)
Pricope George Marian ( Constanţa - Constanţa)
Prodan Ionut Alexandru ( Târgu Mureş - Mureş)
Radin Daniel ( Timişoara - Timiş)
Rădoi Cristian ( Bucureşti - Bucureşti)
Ristea Octavian ( Otopeni - Ilfov)
Rusu Valentin Ionut ( Roşiorii de Vede - Teleorman)
Samoilă Theodor ( Târgu Neamţ - Neamţ)
Sandu Andrei ( Botoşani - Botoşani)
Sas Bogdan Ionut ( Satu Mare - Satu Mare)
Scutaru Claudiu ( Măicăneşti - Vrancea)
Senciuc Stefan Ovidiu ( Suceava - Suceava)
Seutea Georgiana ( Zalău - Sălaj)
Sibechi Marian Florin ( Bătinești - Vrancea)
Sician Gabriel ( Satu Mare - Satu Mare)
Sillo Tudor ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Simboan Andrei Bogdan ( Gherla - Cluj)
Sotir Alexandru ( Bucureşti - Bucureşti)
Spatacean Darius ( Blaj - Alba)
Stan Cristian ( Puchenii Mosneni - Prahova)
Stan Ionut Sebastian ( Bacău - Bacău)
Stana Radu ( Timişoara - Timiş)
Stegaru Cristian ( Cugir - Alba)
Stejerean Olimpiu ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Stoica Bogdan Claudiu ( Cluj-Napoca - Cluj)
Stoica Florin Alexandru ( Craiova - Dolj)
Stroe George Claudiu ( Giurgiu - Giurgiu)
Sucilă Cristian-Constantin ( Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Szoke Eduard Bela ( Constanţa - Constanţa)
Țene Gabriel ( Ploieşti - Prahova)
Teodorescu Ștefan ( Iaşi - Iaşi)
Tiron Lucian ( Iveşti - Galaţi)
Toader Sergiu ( Sibiu - Sibiu)
Toma Ionut ( Buftea - Ilfov)
Tot Rafael ( Timişoara - Timiş)
Toth Janos ( Covasna - Covasna)
Trăistaru Mihai Dănuț ( Videle - Teleorman)
Tudorescu Teodora Maria ( Braşov - Braşov)
Udrea Mario ( Bucureşti - Bucureşti)
Ungureanu Claudiu ( Timişoara - Timiş)
Vaida Cozmin ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Vicsai Norbert ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Vlase Irina Elena ( Galaţi - Galaţi)
Voicu Răzvan ( Cugir - Alba)
Zaharia Alexandru ( Piatra Neamţ - Neamţ)
Zamfirescu Mihai ( Bacău - Bacău)
Zepciuc Iasmina Margareta ( Botoşani - Botoşani)

Calendar