Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujComuna RomaConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Faza II
# echipe arbitri
1 AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) - FC Afumati (IF) A: Nae Ionel (Constanţa - Constanţa)
A1: Dimancea Paul (Constanţa - Constanţa)
Data: 2014-07-29     Ora: 17:30 A2: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti - Prahova)

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi - Călăraşi)
2 CS Inter Cristian (BV) - FC CONPET Ploieşti (PH)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Inter (Cristian - Braşov)
3 ACS URBAN Titu (DB) - FC Chindia Târgovişte (DB)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Orăşenesc (Titu - Dâmbovita)
4 AS Valea Ursului (AG) - SCM Argesul Pitesti (AG)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Comunal (Bascov (Hanul Valea Usrului) - Argeş)
5 CS Atletic Bradu (AG) - CS Inter Clinceni (IF)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Bradu (Bradu - Argeş)
6 AS Vointa Snagov (IF) - SC Juventus Bucureşti (B)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Voinţa (Ghermăneşti - Ilfov)
7 ACS Unirea Briceni (TR) - CS Stefanesti (IF)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Comunal (Branceni - Teleorman)
8 AS Arsenal Malu (GR) - SC FC METALOGLOBUS SA (B)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Comunal (Malu - Giurgiu)
9 ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) - FC Baloteşti (IF)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni - Ilfov)
10 Viitorul 2010 Buzau (BZ) - ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Cornel Negoescu (Buzău - Buzău)
11 CS Victoria Tandarei (IL) - ACS FC Viitorul Axintele (IL)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Tineretului (Ţăndărei - Ialomiţa)
12 ACS FC Granitul Babadag (TL) - ACS Callatis 2010 Mangalia (CT)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Granitul (BABADAG - Tulcea)
13 FC Panciu (VN) - SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Orăşenesc (Panciu - Vrancea)
14 Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) - CS FC Zagon (CV)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe - Covasna)
15 FK Csikszereda Miercurea Ciuc (HR) - CSM Avantul Reghin (MS)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc - Harghita)
16 FC Dinamo Onești (BC) - CS Aerostar Bacău (BC)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: CSM (Oneşti - Bacău)
17 AS Progresul Fratautii Vechi (SV) - FC Cetatea Târgu Neamţ (NT)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Comunal (Fratautii Vechi - Suceava)
18 Vointa Ion Creanga (NT) - SCM Petrotub Roman (NT)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Comunal (Ion Creanga - Neamţ)
19 ACS Transdor Tudora (BT) - CS Kosarom Pascani (IS)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Comunal (TUDORA - Botoşani)
20 AS Rapid Dumesti (IS) - CS Stiinta Miroslava (IS)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Comunal (Dumesti - Iaşi)
21 AS Somesul Oar (SM) - ACS FC Municipal Baia Mare (MM)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Someşul (Satu Mare - Satu Mare)
22 ACF Gloria 2 1922 Bistrita (BN) - FC Ariesul 1907 Turda (CJ)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: IPROEB (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
23 CS Sportul Șimleul Silvaniei (SJ) - CS Unirea Jucu (CJ)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Măgura (Şimleul Silvaniei - Sălaj)
24 CSC Sanmartin (BH) - CS Osorhei (BH)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Baza Sportivă Luceafărul (Sinmartin - Bihor)
25 ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS National Sebiş (AR)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Sânicolau Mic (Arad - Arad)
26 ASU POLI Timișoara (TM) - CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Stiinta (Timişoara - Timiş)
27 CS Vulturii 2009 (TM) - CS FC Caransebes (CS)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Tineretului (Lugoj - Timiş)
28 AS Minerul Anina (CS) - CS Minerul Motru (GJ)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Minerul Anina (Anina - Caraş Severin)
29 CS Minerul Mehedinți (MH) - ACS Stiinta Turceni (GJ)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
30 ACS Flacara Horezu (VL) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Treapt (HOREZU - Vâlcea)
31 CSO Retezatul Hațeg (HD) - CS FC Hunedoara (HD)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Retezatul (Hateg - Hunedoara)
32 AS Speranța Biertan (SB) - CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB)
nu se disputa
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: Comunal (Biertan - Sibiu)
33 AS Milcov (OT) - CS Vişina Nouă (OT)
Data: 2014-07-30     Ora: 17:30

Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0
Stadion: IPA Metalurgistul (Slatina - Olt)

Calendar