Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10      Turneu Zona 1      Turneu Zona 2     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 12
# echipe arbitri
1 STA1 - ACS Juniorul Suceava
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion:
2 AFC Botoşani - LPS Piatra Neamţ A: Moisa Mihai (Iaşi - Iaşi)
A1: Macovei George (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Nistor Radu (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Tomozei Razvan (Iaşi - Iaşi)
R2: ( - )
Stadion: Comunal (Ipoteşti - Botoşani)
3 LPS Suceava - LPS Vaslui A: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi - Botoşani)
A1: Cretu Radu (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Zepciuc Iasmina Margareta (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
R2: ( - )
Stadion: Campus LPS Suceava (Suceava - Suceava)
4 LPS Roman - LPS Iaşi A: Ailioaie Bogdan (Comăneşti - Bacău)
A1: Lucaci Claudiu (Bacău - Bacău)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Marian Silviu (Moineşti - Bacău)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Ailioaiei Ionut (Bacău - Bacău)
R2: ( - )
Stadion: Constantinescu Nehoiu (Roman - Neamţ)
5 ACSM Politehnica Iaşi - CSM Paşcani A: Rindasu Dumitru Claudiu (Botoşani - Botoşani)
A1: Caba Bogdan Vasile (Darabani - Botoşani)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Popovici Valentin (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Jijiie Bogdan (Botoşani - Botoşani)
R2: ( - )
Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi - Iaşi)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 LPS Roman - ACS Juniorul Suceava A: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
A1: Macovei George (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-27     Ora: 12:00 A2: Nistor Radu (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Tomozei Razvan (Iaşi - Iaşi)
R2: ( - )
Stadion: Constantinescu Nehoiu (Roman - Neamţ)
Etapa 13
# echipe arbitri
1 ACSM Politehnica Iaşi - STA1
Data: 2019-03-30     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi - Iaşi)
2 CSM Paşcani - LPS Roman
Data: 2019-03-30     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: CFR (Paşcani - Iaşi)
3 LPS Iaşi - LPS Suceava
Data: 2019-03-30     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi - Iaşi)
4 LPS Vaslui - AFC Botoşani
Data: 2019-03-30     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Municipal 2 (Vaslui - Vaslui)
5 LPS Piatra Neamţ - ACS Juniorul Suceava
Data: 2019-03-30     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Ceahlăul 2 - sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)

Calendar