Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8 Seria 9 Seria 10
Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 24
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Minerul Motru (GJ) | A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina - Olt) |
A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova - Dolj) | ||
Data: 2013-05-17 Ora: 18:00 |
A2: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova - Dolj)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal Constantina Diţă - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) | Obs. arbitri: Cirstea Claudiu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | |
Delegat joc: Chivescu Gheorghe (Piteşti - Argeş) | ||
2 | CS Autocatania Caransebes (CS) - STĂ | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-05-17 Ora: 18:00 |
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: | ||
3 | CS Vladimirescu (AR) - CS Millenium Giarmata | A: Rodina Vasile (Cluj-Napoca - Cluj) |
A1: Albu Sergiu Tudor (Satu Mare - Satu Mare) | ||
Data: 2013-05-17 Ora: 18:00 |
A2: Toderas Gabriela Ioana (Satu Mare - Satu Mare)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Vladimirescu - Arad) | Obs. arbitri: Ciotlaus Sorin (Deva - Hunedoara) | |
Delegat joc: Bologan Gheorghe (Oradea - Bihor) | ||
4 | CS Muncitorul Resita (CS) - SCM 2012 Resita (CS) | A: Anca Florin Daniel (Deva - Hunedoara) |
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş) | ||
Data: 2013-05-17 Ora: 18:00 |
A2: Gheorghioiu Bogdan (Timişoara - Timiş)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin) | Obs. arbitri: Mocanu Silviu (Arad - Arad) | |
Delegat joc: Croitoru Gheorghe (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi) | ||
5 | CSM Lugoj - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) | A: Ardelean Mircea (Arad - Arad) |
A1: Pantea Sebastian (Arad - Arad) | ||
Data: 2013-05-17 Ora: 18:00 |
A2: Alexa Marius (Arad - Arad)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal (Lugoj - Timiş) | Obs. arbitri: Pantea Cornel (Oradea - Bihor) | |
Delegat joc: Constantinescu Constantin (Slatina - Olt) | ||
6 | CS Flacăra Făget (TM) - CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) | A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare) |
A1: Lakatos Rares (Oradea - Bihor) | ||
Data: 2013-05-17 Ora: 18:00 |
A2: Pascu Radu (Satu Mare - Satu Mare)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Colterm (Timişoara - Timiş) | Obs. arbitri: Sparios Petru (Deva - Hunedoara) | |
Delegat joc: Marcu Traian (Sibiu - Sibiu) | ||
7 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - ACS Jiul Rovinari (GJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-05-17 Ora: 18:00 |
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Brothers Sport Hub (ex-Oltchim) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | ||