Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 28
# echipe arbitri
1 FC UTA Arad - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2013-05-24     Ora: 17:00 A2: Dragan Andra Simona (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
R2: ( - )
Stadion: Francisc von Neuman (Arad - Arad) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara - Timiş)
Obs: Pantea Nicolae (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS FC Bihor Oradea (BH) - STĂ
nu se disputa
Data: 2013-05-25     Ora: 11:00

Liga 2, Seria II (VEST)
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor)
3 ACS Poli Timişoara - LSS Vointa Sibiu (SB)
nu se disputa
Data: 2013-05-25     Ora: 11:00

Liga 2, Seria II (VEST)
Stadion:
4 CS Mioveni - STĂ
nu se disputa
Data: 2013-05-25     Ora: 11:00

Liga 2, Seria II (VEST)
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş)
5 SC FC Unirea 2006 SA (AB) - FCM Târgu Mureş
Data: 2013-05-25     Ora: 11:00

Liga 2, Seria II (VEST)
Stadion:
6 FC Damila Măciuca (VL) - CS Luceafărul Oradea A: Colţescu Sebastian (Craiova - Dolj)
A1: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti - Argeş)
Data: 2013-05-25     Ora: 11:00 A2: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel - Argeş)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Dumitrică Omar Cristian (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Drăgăşani - Vâlcea) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Obs: Tudor Emil (Târgovişte - Dâmboviţa)
7 ASC Corona 2010 Brasov (BV) - FC Argeş (AG) A: Ivan Ionel (Brăila - Brăila)
A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu - Sibiu)
Data: 2013-05-25     Ora: 13:00 A2: Bârjac Gabriel (Zalău - Sălaj)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
R2: ( - )
Stadion: Carpaţi (Corona) (Braşov - Braşov) Obs: Verigeanu Florin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Zaharia Paul (Bucureşti - Bucureşti)
8 CS ALRO Slatina (OT) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Găman George Cătălin (Craiova - Dolj)
A1: Gaspar Petru Marian (Timişoara - Timiş)
Data: 2013-05-25     Ora: 13:00 A2: Gheorghioiu Bogdan (Timişoara - Timiş)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Babadac Floarea Cristina (Alexandria - Teleorman)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Catoi Ion (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 29
# echipe arbitri
1 CS FC Bihor Oradea (BH) - FC UTA Arad A: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2013-05-30     Ora: 18:00 A2: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Tarcea Sorin (Timişoara - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs: Grigorescu Nicolae (Timişoara - Timiş)
Obs: Ristache Cristinel (Reşiţa - Caraş Severin)
2 CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - ACS Poli Timişoara A: Găman George Cătălin (Craiova - Dolj)
A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia - Alba)
Data: 2013-05-30     Ora: 18:00 A2: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu - Sibiu)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş - Mureş)
Obs: Vigu Iosif (Satu Mare - Satu Mare)
3 FC Argeş (AG) - CS ALRO Slatina (OT) A: Bordean Marian Nicolae (Sibiu - Sibiu)
A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle - Teleorman)
Data: 2013-05-30     Ora: 18:00 A2: Ilieş Dan Lucian (Braşov - Braşov)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Tomoiagă Claudiu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
R2: ( - )
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs: Petrescu Dan (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Garabet Hacic (Constanţa - Constanţa)
4 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - FC Damila Măciuca (VL) A: Popa Cătălin (Piteşti - Argeş)
A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2013-05-30     Ora: 18:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita - Bihor)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) Obs: Sandu Viorel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Rămureanu Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
5 FCM Târgu Mureş - ASC Corona 2010 Brasov (BV) A: Avram Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2013-05-31     Ora: 18:00 A2: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Bajko Barna (Miercurea Ciuc - Harghita)
R2: ( - )
Stadion: Trans-Sil (Târgu Mureş - Mureş) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Terhes Alexandru (Oradea - Bihor)

Calendar