Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 22
# echipe arbitri
1 STĂ - CS Victoria Chirnogi (CL)
nu se disputa
Data: 2013-05-03     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Mielu Oprean (1 Decembrie - Ilfov)
2 SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - CSM Focşani 2007
nu se disputa
Data: 2013-05-03     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Chitila (Chitila - Ilfov)
3 SC FC Sportul Studentesc 2 (B) - CS Eolica Baia
Data: 2013-05-03     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion:
4 CSM Râmnicu Sărat - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Marcu Claudiu (Constanţa - Constanţa)
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2013-05-03     Ora: 18:00 A2: Iacob Florin (Constanţa - Constanţa)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Municipal (Râmnicu Sărat - Buzău) Obs: Starica Virgil (Iaşi - Iaşi)
Obs: Zalupca Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
5 ACS FC Viitorul Axintele (IL) - ASC Juventus Bucureşti A: Ivan Ionel (Brăila - Brăila)
A1: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Data: 2013-05-03     Ora: 18:00 A2: Titirişcă Marius Lucian (Brăila - Brăila)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal (Axintele - Ialomiţa) Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti - Prahova)
Obs: Cioacă Constantin (Bucureşti - Bucureşti)
6 FC Gloria Buzău (BZ) - ACS Urban Titu A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Constantin Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2013-05-03     Ora: 18:00 A2: Țoie Aurelian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Dan Dumitru (Focşani - Vrancea)
7 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Rapid Fetesti (IL) A: Lilea Leonard (Piteşti - Argeş)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2013-05-03     Ora: 18:00 A2: Radu Dragos (Dragomireşti - Ilfov)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu - Giurgiu)
Obs: Cristoloveanu Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 23
# echipe arbitri
1 STĂ - SC FC Rapid Bucureşti 2 (B)
nu se disputa
Data: 2013-05-10     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Mielu Oprean (1 Decembrie - Ilfov)
2 CSM Focşani 2007 - SC FC Sportul Studentesc 2 (B)
Data: 2013-05-10     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Sala Sporturilor (Focşani - Vrancea)
3 CS Eolica Baia - CSM Râmnicu Sărat
Data: 2013-05-10     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion:
4 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS FC Viitorul Axintele (IL) A: Babadac Floarea Cristina (Alexandria - Teleorman)
A1: Bobe Ionuţ Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2013-05-10     Ora: 18:00 A2: Teodorescu Tomi (Roşiorii de Vede - Teleorman)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs: Alecsandrescu Aurelian (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Dăuceanu Ion (Tulcea - Tulcea)
5 ASC Juventus Bucureşti - FC Gloria Buzău (BZ) A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi - Galaţi)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2013-05-10     Ora: 18:00 A2: Perianu Cătălin Raul (Brăila - Brăila)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Juventus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Cotora Catalin (Craiova - Dolj)
Obs: Pop Ion (Bucureşti - Bucureşti)
6 ACS Urban Titu - FC Metaloglobus Bucureşti A: Coman Paul Iulian (Giurgiu - Giurgiu)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2013-05-10     Ora: 18:00 A2: Catrina Adina (Slatina - Olt)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Orăşenesc (Titu - Dâmboviţa) Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti - Argeş)
Obs: Catoi Ion (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar