Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 2
# echipe arbitri
1 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - FC Metaloglobus Bucureşti A: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
nu se disputa A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-09-05     Ora: 11:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele - Teleorman) Obs: Monea Dan (Aiud - Alba)
Obs: Ionescu Dragoş (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Concordia Chiajna - AFC Unirea 04 Slobozia A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)
Data: 2020-09-05     Ora: 11:00 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Concordia 2 (Chiajna - Ilfov) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava - Suceava)
Obs: Petre Adrian (Buzău - Buzău)
3 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Fotbal Comuna Recea A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Iugulescu Petruţa (Buftea - Ilfov)
Data: 2020-09-05     Ora: 11:00 A2: Țepușă Mihaela (Buzău - Buzău)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Mircea Constantin (Buzău - Buzău)
4 AFC Farul Constanţa - CS Aerostar Bacău A: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)
Data: 2020-09-05     Ora: 14:00 A2: Dumitrache Stefan (Palanca - Prahova)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Farul (Constanţa - Constanţa) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Obs: Badea Petre (Tulcea - Tulcea)
5 Fotbal Club Rapid - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)
Data: 2020-09-05     Ora: 17:30 A2: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
R2: ( - )
Stadion: Regie (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău - Buzău)
Obs: Dincă Dorinel (Călăraşi - Călăraşi)
6 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - U Craiova 1948 SA A: Marcu Claudiu (Constanţa - Constanţa)
A1: Apostu Alexandra Theodora (Bacău - Bacău)
Data: 2020-09-05     Ora: 20:00 A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc - Harghita) Obs: Jiga Dan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui - Vaslui)
7 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - FC Petrolul Ploieşti A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2020-09-06     Ora: 13:00 A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle - Teleorman)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
R2: ( - )
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa - Caraş Severin) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara - Timiş)
Obs: Malac Romeo (Timişoara - Timiş)
8 CS Mioveni - SCM Gloria Buzău A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Filip Alexandru (Constanţa - Constanţa)
Data: 2020-09-06     Ora: 18:30 A2: Neacșu Ionuț Traian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov - Braşov)
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
9 AS FC Universitatea Cluj - ACS ASU Politehnica Timișoara A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2020-09-07     Ora: 18:30 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
R2: ( - )
Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Boros Petru (Oradea - Bihor)
10 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - CSM Slatina A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
A1: Băla Casian (Arad - Arad)
Data: 2020-09-08     Ora: 17:00 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara - Timiş)
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 U Craiova 1948 SA - AFC Ripensia Timișoara A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-09-09     Ora: 19:30 A2: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi) Obs: Babadac Cristina (Alexandria - Teleorman)
Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS Fotbal Comuna Recea - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2020-09-12     Ora: 11:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Recea Central (Recea - Maramureş) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Bitea Radu (Oradea - Bihor)
2 CS Aerostar Bacău - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-12     Ora: 11:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Burla Valentin (Iaşi - Iaşi)
R2: ( - )
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi - Galaţi)
Obs: Mihai Duras (Deva - Hunedoara)
3 AFC Unirea 04 Slobozia - CS Mioveni A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2020-09-12     Ora: 11:00 A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Guteanu Stere (Techirghiol - Constanţa)
4 FC Metaloglobus Bucureşti - CS Concordia Chiajna A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
A1: Bălan Marius (Dej - Cluj)
Data: 2020-09-12     Ora: 11:00 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi - Călăraşi)
5 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
nu se disputa A1: Constantinescu Daniela (Craiova - Dolj)
Data: 2020-09-12     Ora: 11:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Muresan Ioan (Timişoara - Timiş)
Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)
6 CSM Slatina - Fotbal Club Rapid A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-12     Ora: 13:00 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu - Giurgiu)
7 U Craiova 1948 SA - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Marcu Florin Mihai (Oradea - Bihor)
A1: Dută George Bogdan (Bacău - Bacău)
Data: 2020-09-12     Ora: 18:00 A2: Antal Damian (Bacău - Bacău)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Obs: Iancu Marin (Urziceni - Ialomiţa)

Calendar