Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 7
# echipe arbitri
1 ACS FC Viitorul Axintele (IL) - CS Afumaţi A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni - Dâmboviţa)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal (Axintele - Ialomiţa) Obs: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Ionescu Dan (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Rapid Fetesti (IL) - SC FC Voluntari SA A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi - Galaţi)
A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila - Brăila)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Tineretului (Feteşti - Ialomiţa) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Cristoloveanu Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti)
3 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Progresul Cernica (IF) A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina - Olt)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiorii de Vede - Teleorman)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu - Giurgiu)
Obs: Balaban Ion (Brăila - Brăila)
4 SC FC Otelul Galaţi (GL) - CS Sporting Lieşti A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Manciu Ion Răzvan (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Marinescu Adriana (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Baza Sportivă Zoltan David (Galaţi - Galaţi) Obs: Corcescu Daniel (Constanţa - Constanţa)
Obs: Badea Petre (Tulcea - Tulcea)
5 FC Stefanesti (IF) - ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Dumitru Mătărău (Ştefăneştii de Jos - Ilfov) Obs: Huzu Aron (Sibiu - Sibiu)
Obs: Negrila Nicolae (Craiova - Dolj)
6 ACS Avântul Conpet Cireşu - ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) A: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni - Ialomiţa)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Dimache Ionut Jenel (Slobozia - Ialomiţa)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Municipal (Brăila - Brăila) Obs: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti - Prahova)
Obs: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 SC FC Voluntari SA - CS Afumaţi A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Avram Valentin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Ilieş Dan Lucian (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) Obs: Cristea Ion (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Dănciulescu Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
2 ACS Progresul Cernica (IF) - ACS Rapid Fetesti (IL) A: Nae Ionel (Constanţa - Constanţa)
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti - Prahova)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina - Prahova)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal (Cernica - Ilfov) Obs: Cojocaru Ispas (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Tudor Emil (Târgovişte - Dâmboviţa)
3 ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) - SC FC Otelul Galaţi (GL) A: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: State Şerban (Curtea de Argeş - Argeş)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni - Ilfov) Obs: Ion Mihai (Ploieşti - Prahova)
Obs: Cruceană Victor (Bucureşti - Bucureşti)
4 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) - FC Stefanesti (IF) A: Dan Florin Costin (Chirnogi - Călăraşi)
A1: Babadac Ionuţ (Alexandria - Teleorman)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Brandusa Silviu (Constanţa - Constanţa)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Callatis (Mangalia - Constanţa) Obs: Negoiţă Gheorghe (Brăila - Brăila)
Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
5 ACS Avântul Conpet Cireşu - ACS FC Viitorul Axintele (IL) A: Baston Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari - Ilfov)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Țoie Aurelian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Municipal (Brăila - Brăila) Obs: Bedreaga George (Galaţi - Galaţi)
Obs: Mihu Vasile (Constanţa - Constanţa)
6 CS Sporting Lieşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Lungu Valentin (Iaşi - Iaşi)
A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2013-10-12     Ora: 15:00 A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ - Neamţ)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal (Lieşti - Galaţi) Obs: Stoian Cosmin (Constanţa - Constanţa)
Obs: Cernea Cornel (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar