Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 7
# echipe arbitri
1 CS Muncitorul Resita (CS) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
nu se disputa
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin)
2 CS FC Caransebes (CS) - CSM Lugoj A: Anca Florin Daniel (Deva - Hunedoara)
A1: Danciu Cosmin Horatiu (Deva - Hunedoara)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Paval Marius (Simeria - Hunedoara)

Liga 3, Seria 4
Stadion: CSS Balta Sărată (Caransebeş - Caraş Severin) Obs. arbitri: Cristea Emil (Arad - Arad)
Delegat joc: Coras Marcel (Arad - Arad)
3 SCM 2012 Resita (CS) - ACS Jiul Rovinari (GJ) A: Tarcea Sorin (Timişoara - Timiş)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Gloria (Reşiţa - Caraş Severin) Obs. arbitri: Radu Adrian (Deva - Hunedoara)
Delegat joc: Domide Flavius (Arad - Arad)
4 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Ştiinţa Turceni A: Lilea Leonard (Piteşti - Argeş)
A1: Florea Claudiu (Piteşti - Argeş)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) Obs. arbitri: Filip Ioan (Slatina - Olt)
Delegat joc: Pintilie Constantin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
5 CS Millenium Giarmata - ACS FC Avrig A: Rodina Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Putyer Călin Matei (Oradea - Bihor)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Potora Florin (Aiud - Alba)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata - Timiş) Obs. arbitri: Balaj Vasile (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Delegat joc: Ristache Cristinel (Reşiţa - Caraş Severin)
6 CS FC Hunedoara (HD) - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic A: Comănescu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Demetrescu Daniel (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Michael Klein (Hunedoara - Hunedoara) Obs. arbitri: Cotora Catalin (Craiova - Dolj)
Delegat joc: Filip Emil (Corabia - Olt)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 CSM Lugoj - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
nu se disputa
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal (Lugoj - Timiş)
2 ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS FC Caransebes (CS) A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Tineretului (Rovinari - Gorj) Obs. arbitri: Duinea Florin (Craiova - Dolj)
Delegat joc: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
3 ACS Ştiinţa Turceni - SCM 2012 Resita (CS) A: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Duma Ioan (Mediaş - Sibiu)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Orăşenesc (Turceni - Gorj) Obs. arbitri: Tudorică Ioan (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Delegat joc: Nicsa Dorin (Hunedoara - Hunedoara)
4 ACS FC Avrig - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Militaru Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Baza sportivă a Oraşului Avrig (Avrig - Sibiu) Obs. arbitri: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa - Caraş Severin)
Delegat joc: Vereş Gyula (Sfântu Gheorghe - Covasna)
5 CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Millenium Giarmata A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Putyer Călin Matei (Oradea - Bihor)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Pascu Radu (Satu Mare - Satu Mare)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic - Timiş) Obs. arbitri: Dan Gabriel (Timişoara - Timiş)
Delegat joc: Cura Dorel (Arad - Arad)
6 CS FC Hunedoara (HD) - CS Muncitorul Resita (CS) A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Alexa Marius (Arad - Arad)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Pantea Sebastian (Arad - Arad)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Michael Klein (Hunedoara - Hunedoara) Obs. arbitri: Tutunaru Cosmin (Târgu Jiu - Gorj)
Delegat joc: Boca Grigore (Cluj-Napoca - Cluj)

Calendar