Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 7
# echipe arbitri
1 AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM)
nu se disputa
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 5
Stadion:
2 AFC Arieşul 1907 Turda - CS Naţional Sebiş A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Albu Balint (Târgu Mureş - Mureş)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal (Turda - Cluj) Obs: Marchis Traian (Baia Mare - Maramureş)
Obs: Marcu Traian (Sibiu - Sibiu)
3 FC Unirea Dej - CS FC Zalău A: Şuta Adrian (Baia Mare - Maramureş)
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei - Bihor)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Băla Casian (Arad - Arad)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal (Dej - Cluj) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş - Mureş)
Obs: Vancea Valer (Oradea - Bihor)
4 CS Oşorhei (BH) - CS Ineu (AR) A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara - Timiş)
A1: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Pataki Zoltan (Satu Mare - Satu Mare)
5 CS Unirea Jucu - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Sava Ionuţ (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Erdokozi Andrea (Baia Mare - Maramureş)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Baza Sportivă Unirea (Jucu - Cluj) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu - Sibiu)
Obs: Lup Virgil (Aiud - Alba)
6 ACS FC Municipal Baia Mare (MM) - CS Şoimii Pâncota A: Demian Valeriu Ciprian (Zalău - Sălaj)
A1: Tunyogi Ferencz (Zalău - Sălaj)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Nasc Iosif Adrian (Câmpia Turzii - Cluj)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Vlad Remus (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 CS Naţional Sebiş - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM)
nu se disputa
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 5
Stadion: Naţional (Sebiş - Arad)
2 CS FC Zalău - AFC Arieşul 1907 Turda A: Iscru Mara Elena (Aleşd - Bihor)
A1: Gireada Bogdan (Oradea - Bihor)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Fiter Ciprian (Satu Mare - Satu Mare)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal (Zalău - Sălaj) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Constantinescu Constantin (Slatina - Olt)
3 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - CS Oşorhei (BH) A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare - Maramureş)
A1: Tarba Gheorghe Vasile (Coaş - Maramureş)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare - Satu Mare)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Voinţa (Sâncraiu - Cluj) Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş - Sibiu)
Obs: Dan Costin (Zalău - Sălaj)
4 CS Şoimii Pâncota - CS Unirea Jucu A: Muresan Horia Andrei (Timişoara - Timiş)
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara - Timiş)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Aloman Andrada (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Şoimii (Pâncota - Arad) Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău - Sălaj)
Obs: Cocoş Adrian (Reşiţa - Caraş Severin)
5 ACS FC Municipal Baia Mare (MM) - AFC Metalurgistul Cugir 1939 A: Spinu Mihai (Dej - Cluj)
A1: Glaser Ianoş Csaba (Poiana Codrului - Satu Mare)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Dragan Andra Simona (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Obs: Pantea Cornel (Oradea - Bihor)
Obs: Vigu Iosif (Satu Mare - Satu Mare)
6 CS Ineu (AR) - FC Unirea Dej A: Gheorghioiu Eugen (Timişoara - Timiş)
A1: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara - Timiş)
Data: 2013-10-12     Ora: 15:00 A2: Lakatos Rares (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Central (Ineu - Arad) Obs: Moisin Sebastian (Oradea - Bihor)
Obs: Velea Ion (Craiova - Dolj)

Calendar