Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 7
# echipe arbitri
1 FCM Târgovişte (DB) - SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) A: Tudor Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Avram Valentin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Midvichi Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Alpan (Şotânga - Dâmboviţa) Obs: Uţică Sorin (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Ciucu Lazăr (Bucureşti - Bucureşti)
2 FC Zagon (CV) - AFC Fortuna Poiana Campina (PH) A: Bîrsan Marcel (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ungureanu Florin Eduard (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Velicu Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Comunal (Zagon - Covasna) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti - Ilfov)
Obs: Popescu Marian (Bucureşti - Bucureşti)
3 AFC Conpet Ploieşti - ACS Civitas Fagaras (BV) A: Lucan Liliana (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Conpet (Strejnicu - Prahova) Obs: Mirt Irina (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Brânzoi Florin (Bucureşti - Bucureşti)
4 CSM Avântul Reghin - AFC Chindia Târgovişte A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Iacobiță Gabriela (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Avântul (Reghin - Mureş) Obs: Preda Clodualdo (Mediaş - Sibiu)
Obs: Cavai Iosif (Cluj-Napoca - Cluj)
5 FC MUNICIPAL Câmpina (PH) - CS Atletic Bradu A: Costache Fernando (Constanţa - Constanţa)
A1: Georgescu Gabriel (Constanţa - Constanţa)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Ionus Erchian (Medgidia - Constanţa)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Rafinăria Steaua Română (Câmpina - Prahova) Obs: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte - Dâmboviţa)
Obs: Cadar Petre (Braşov - Braşov)
6 ACS FC Păpăuţi - ACS Urban Titu A: Harabagiu Mihai (Bacău - Bacău)
A1: Ungur Mihai (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2013-10-08     Ora: 15:00 A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău - Bacău)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Păpăuţi (Păpăuţi - Covasna) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Obs: Marin Stelian (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 AFC Fortuna Poiana Campina (PH) - SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) A: Comănescu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Păunescu Florin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Demetrescu Daniel (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Fortuna (Poiana Câmpina - Prahova) Obs: Munteanu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Rădulescu Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Civitas Fagaras (BV) - FC Zagon (CV) A: Marodin Ion Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Radu Dragos (Dragomireşti - Ilfov)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Popescu Speranţa (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Park Arena (Făgăraş - Braşov) Obs: Fărăgău Ovidiu (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Szatmari Tiberiu (Târgu Mureş - Mureş)
3 CS Atletic Bradu - CSM Avântul Reghin A: Croitoru Nicolae Alin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni - Vâlcea)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Voinea Cristian Marius (Giurgiu - Giurgiu)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Central Bradu (Bradu - Argeş) Obs: Dumitrica Ion (Craiova - Dolj)
Obs: Purima Petru (Sibiu - Sibiu)
4 ACS Urban Titu - FC MUNICIPAL Câmpina (PH) A: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
A1: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiorii de Vede - Teleorman)
Data: 2013-10-11     Ora: 15:00 A2: Teodorescu Tomi (Roşiorii de Vede - Teleorman)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Orăşenesc (Titu - Dâmboviţa) Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu - Gorj)
Obs: Ionescu Adrian Mihail (Bucureşti - Bucureşti)
5 AFC Chindia Târgovişte - AFC Conpet Ploieşti A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina - Olt)
A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni - Braşov)
Data: 2013-10-12     Ora: 15:00 A2: Zamfir Doru (Slatina - Olt)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte - Dâmboviţa) Obs: Badea Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Zalupca Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
6 ACS FC Păpăuţi - FCM Târgovişte (DB) A: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2013-10-12     Ora: 15:00 A2: Herţia Radu Nicolae (Câmpia Turzii - Cluj)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Comunal (Păpăuţi - Covasna) Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti - Prahova)
Obs: Şulea Valer (Braşov - Braşov)

Calendar