Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 1
# echipe arbitri
1 CSM Slatina - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle - Teleorman)
Data: 2020-08-29     Ora: 11:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Obs: Ion Fevronia (Craiova - Dolj)
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
2 ACS Fotbal Comuna Recea - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2020-08-29     Ora: 11:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
R2: ( - )
Stadion: Recea Central (Recea - Maramureş) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Boros Petru (Oradea - Bihor)
3 ACS ASU Politehnica Timișoara - CS Mioveni A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2020-08-29     Ora: 11:00 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
R2: ( - )
Stadion: Ştiinţa (Baza) (Timişoara - Timiş) Obs: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Burtea Antonie (Reşiţa - Caraş Severin)
4 AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Filip Alexandru (Constanţa - Constanţa)
Data: 2020-08-29     Ora: 11:00 A2: Ionus Erchian (Medgidia - Constanţa)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Marcu Claudiu (Constanţa - Constanţa)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Obs: Badea Petre (Tulcea - Tulcea)
5 FC Metaloglobus Bucureşti - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Apostu Alexandra Theodora (Bacău - Bacău)
Data: 2020-08-29     Ora: 11:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
R2: ( - )
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Obs: Mircea Constantin (Buzău - Buzău)
6 SCM Gloria Buzău - CS Concordia Chiajna A: Barbu Marian (Făgăraş - Braşov)
A1: Voicu Cristian (Focşani - Vrancea)
Data: 2020-08-29     Ora: 12:00 A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Obs: Dincă Dorinel (Călăraşi - Călăraşi)
7 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - Fotbal Club Rapid A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2020-08-30     Ora: 13:00 A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Duma Ioan (Sibiu - Sibiu)
Obs: Malac Romeo (Timişoara - Timiş)
8 CS Aerostar Bacău - AS FC Universitatea Cluj A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-08-31     Ora: 17:30 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
R2: ( - )
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani - Botoşani)
Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui - Vaslui)
9 FC Petrolul Ploieşti - AFC Farul Constanţa A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-01     Ora: 19:30 A2: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa)
R2: ( - )
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Petre Adrian (Buzău - Buzău)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - FC Metaloglobus Bucureşti A: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-09-05     Ora: 11:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele - Teleorman) Obs: Monea Dan (Aiud - Alba)
Obs: Ionescu Dragoş (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Concordia Chiajna - AFC Unirea 04 Slobozia A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)
Data: 2020-09-05     Ora: 11:00 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Concordia 2 (Chiajna - Ilfov) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava - Suceava)
Obs: Petre Adrian (Buzău - Buzău)
3 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Fotbal Comuna Recea A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2020-09-05     Ora: 11:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Mircea Constantin (Buzău - Buzău)
4 AFC Farul Constanţa - CS Aerostar Bacău A: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)
Data: 2020-09-05     Ora: 14:00 A2: Dumitrache Stefan (Palanca - Prahova)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Farul (Constanţa - Constanţa) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Obs: Badea Petre (Tulcea - Tulcea)
5 Fotbal Club Rapid - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)
Data: 2020-09-05     Ora: 17:30 A2: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
R2: ( - )
Stadion: Regie (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău - Buzău)
Obs: Dincă Dorinel (Călăraşi - Călăraşi)
6 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - U Craiova 1948 SA A: Marcu Claudiu (Constanţa - Constanţa)
A1: Apostu Alexandra Theodora (Bacău - Bacău)
Data: 2020-09-05     Ora: 20:00 A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc - Harghita) Obs: Jiga Dan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui - Vaslui)
7 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - FC Petrolul Ploieşti A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2020-09-06     Ora: 13:00 A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle - Teleorman)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
R2: ( - )
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa - Caraş Severin) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara - Timiş)
Obs: Malac Romeo (Timişoara - Timiş)
8 CS Mioveni - SCM Gloria Buzău A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Filip Alexandru (Constanţa - Constanţa)
Data: 2020-09-06     Ora: 18:30 A2: Neacșu Ionuț Traian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov - Braşov)
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
9 AS FC Universitatea Cluj - ACS ASU Politehnica Timișoara A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2020-09-07     Ora: 18:30 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
R2: ( - )
Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Boros Petru (Oradea - Bihor)
10 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - CSM Slatina A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
A1: Băla Casian (Arad - Arad)
Data: 2020-09-08     Ora: 17:00 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara - Timiş)
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 U Craiova 1948 SA - AFC Ripensia Timișoara A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-09-09     Ora: 19:30 A2: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi) Obs: Babadac Cristina (Alexandria - Teleorman)
Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS Fotbal Comuna Recea - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2020-09-12     Ora: 11:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Recea Central (Recea - Maramureş) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Bitea Radu (Oradea - Bihor)
2 CS Aerostar Bacău - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-12     Ora: 11:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Burla Valentin (Iaşi - Iaşi)
R2: ( - )
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi - Galaţi)
Obs: Mihai Duras (Deva - Hunedoara)
3 AFC Unirea 04 Slobozia - CS Mioveni A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2020-09-12     Ora: 11:00 A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Guteanu Stere (Techirghiol - Constanţa)
4 FC Metaloglobus Bucureşti - CS Concordia Chiajna A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
A1: Bălan Marius (Dej - Cluj)
Data: 2020-09-12     Ora: 11:00 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi - Călăraşi)
5 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
A1: Constantinescu Daniela (Craiova - Dolj)
Data: 2020-09-12     Ora: 11:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Muresan Ioan (Timişoara - Timiş)
Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)
6 CSM Slatina - Fotbal Club Rapid A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-12     Ora: 13:00 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu - Giurgiu)
7 U Craiova 1948 SA - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Marcu Florin Mihai (Oradea - Bihor)
A1: Dută George Bogdan (Bacău - Bacău)
Data: 2020-09-12     Ora: 18:00 A2: Antal Damian (Bacău - Bacău)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Obs: Iancu Marin (Urziceni - Ialomiţa)
8 SCM Gloria Buzău - AS FC Universitatea Cluj A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Timar Ovidiu (Oradea - Bihor)
Data: 2020-09-13     Ora: 14:30 A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle - Teleorman)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Marcu Claudiu (Constanţa - Constanţa)
R2: ( - )
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Carjă Lucian (Constanţa - Constanţa)
9 ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC Farul Constanţa A: Codrea Cristian (Baia Mare - Maramureş)
A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2020-09-14     Ora: 18:00 A2: Băla Casian (Arad - Arad)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
R2: ( - )
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara - Timiş) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Rad Vasile (Arad - Arad)
10 FC Petrolul Ploieşti - AFC Ripensia Timișoara A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Filip Alexandru (Constanţa - Constanţa)
Data: 2020-09-15     Ora: 19:30 A2: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
R2: ( - )
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Savaniu Marcel (Braşov - Braşov)
Obs: Lumanare Marian (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Concordia Chiajna - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
R2: ( - )
Stadion: Concordia 2 (Chiajna - Ilfov) Obs: Babadac Cristina (Alexandria - Teleorman)
Obs: Carjă Lucian (Constanţa - Constanţa)
2 CS Mioveni - FC Metaloglobus Bucureşti A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj)
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Dumitrache Stefan (Palanca - Prahova)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
R2: ( - )
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş) Obs: Monea Dan (Aiud - Alba)
Obs: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa)
3 AFC Farul Constanţa - SCM Gloria Buzău A: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
A1: Antal Damian (Bacău - Bacău)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
R2: ( - )
Stadion: Farul (Constanţa - Constanţa) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani - Botoşani)
Obs: Lumanare Marian (Bucureşti - Bucureşti)
4 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - ACS ASU Politehnica Timișoara A: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa - Caraş Severin) Obs: Ion Fevronia (Craiova - Dolj)
Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)
5 AFC Ripensia Timișoara - CS Aerostar Bacău A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Mihoc Alina (Arad - Arad)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Buzarnescu Dan Stefan (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara - Timiş) Obs: Jiga Dan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Obs: Rad Vasile (Arad - Arad)
6 CSM Slatina - ACS Fotbal Comuna Recea A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Obs: Iancu Marin (Urziceni - Ialomiţa)
7 Fotbal Club Rapid - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Hulubei Daniel (Vaslui - Vaslui)
Data: 2020-09-19     Ora: 14:30 A2: Vornicu Adrian (Iaşi - Iaşi)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: CNAF Buftea iarbă (Buftea - Ilfov) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava - Suceava)
Obs: Guteanu Stere (Techirghiol - Constanţa)
8 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - U Craiova 1948 SA A: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2020-09-20     Ora: 12:30 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara - Timiş)
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu - Giurgiu)
9 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - FC Petrolul Ploieşti A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Slabu Stelian (Braşov - Braşov)
Data: 2020-09-21     Ora: 18:00 A2: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare - Maramureş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Constantinescu Ionut (Galaţi - Galaţi)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc - Harghita) Obs: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi - Călăraşi)
10 AS FC Universitatea Cluj - AFC Unirea 04 Slobozia A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2020-09-22     Ora: 19:00 A2: Neacșu Ionuț Traian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Codrea Cristian (Baia Mare - Maramureş)
R2: ( - )
Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Bitea Radu (Oradea - Bihor)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Aerostar Bacău - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2020-09-26     Ora: 11:00 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
R2: ( - )
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Obs: Pascanu Catalin (Cugir - Alba)
2 ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC Ripensia Timișoara A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2020-09-26     Ora: 11:00 A2: Filip Alexandru (Constanţa - Constanţa)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Ştiinţa (Baza) (Timişoara - Timiş) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Petropulos Cristian (Alba Iulia - Alba)
3 SCM Gloria Buzău - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița A: Amorăriței Mihai (Câmpina - Prahova)
A1: Bârleanu Vlad (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-26     Ora: 11:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani - Botoşani)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş - Mureş)
4 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Mioveni A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Timar Ovidiu (Oradea - Bihor)
Data: 2020-09-26     Ora: 11:00 A2: Cimponeriu Calin (Lugoj - Timiş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Duma Ioan (Sibiu - Sibiu)
Obs: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara)
5 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - CS Concordia Chiajna A: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
A1: Dumitrache Stefan (Palanca - Prahova)
Data: 2020-09-26     Ora: 11:00 A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele - Teleorman) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Stănescu Horaţiu (Craiova - Dolj)
6 ACS Fotbal Comuna Recea - Fotbal Club Rapid A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2020-09-26     Ora: 12:30 A2: Bălan Marius (Dej - Cluj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
R2: ( - )
Stadion: Recea Central (Recea - Maramureş) Obs: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Sabou Daniel (Zalău - Sălaj)
7 FC Petrolul Ploieşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2020-09-26     Ora: 18:45 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
R2: ( - )
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov - Braşov)
Obs: Bacescu Mihail (Braşov - Braşov)

Calendar