Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 1
# echipe arbitri
1 CSM Jiul Petroşani - ACS Flacăra Horezu A: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu)
A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Spătar Răzvan (Sibiu - Sibiu)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Petre Libardi (Petroşani - Hunedoara) Obs: Arsa Emil (Arad - Arad)
Obs: Țîra Mihai (Alba Iulia - Alba)
2 CS Măgura Cisnădie - AFC Hermannstadt 2 A: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Buda Andrei (Hunedoara - Hunedoara)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Textila (Cisnădie - Sibiu) Obs: Veress Lorant (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu - Gorj)
3 CSM Deva - ACS Viitorul Şelimbăr A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Biro Barna Tamas (Cernat - Covasna)
Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Ciorbea Cristian Marian (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria 7
Stadion: CFR Simeria (Simeria - Hunedoara) Obs: Marginean Filon Vasile (Alba Iulia - Alba)
Obs: Pascanu Catalin (Cugir - Alba)
4 ACS Minerul Costeşti - CS Viitorul Dăeşti A: Motan Mihai (Ploieşti - Prahova)
A1: Petre Doru Nicolae (Bucov - Prahova)
Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 7
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) Obs: Ezaru Marian (Craiova - Dolj)
Obs: Rădulescu Ioan (Târgu Jiu - Gorj)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 AFC Hermannstadt 2 - CS Gaz Metan Mediaş 2 A: Recorean Roxana (Mediaş - Sibiu)
A1: Tocai Emeric (Alma - Sibiu)
Data: 2020-09-18     Ora: 17:00 A2: Nistor Ioana (Orlat - Sibiu)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Comunal (Răşinari - Sibiu) Obs: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov - Braşov)
2 ACS Flacăra Horezu - CS Viitorul Dăeşti A: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)
A1: Osmache Claudiu (Braşov - Braşov)
Data: 2020-09-19     Ora: 17:00 A2: Kopriva Tamas (Carei - Satu Mare)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Treapt (Horezu - Vâlcea) Obs: Niţu Dan (Turnu Măgurele - Teleorman)
Obs: Pintilie Constantin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
3 CS Gilortul Târgu Cărbuneşti - CSM Deva A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Deaconu Mihai (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-19     Ora: 17:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Cristinel Răducan (Târgu Cărbuneşti - Gorj) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Obs: Coloj Liviu Voicu (Filiaşi - Dolj)
4 CSM Jiul Petroşani - CS Măgura Cisnădie A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele - Teleorman)
A1: Neagu Gabriel (Călăraşi - Călăraşi)
Data: 2020-09-19     Ora: 17:00 A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu - Giurgiu)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Petre Libardi (Petroşani - Hunedoara) Obs: Tranca Ciprian (Timişoara - Timiş)
Obs: Lăzărescu Mihai (Târgu Jiu - Gorj)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 CS Măgura Cisnădie - ACS Flacăra Horezu A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Făinaru Victor (Giurgiu - Giurgiu)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Textila (Cisnădie - Sibiu) Obs: Savaniu Marcel (Braşov - Braşov)
Obs: Rădulescu Ioan (Târgu Jiu - Gorj)
2 CS Gaz Metan Mediaş 2 - CSM Jiul Petroşani A: Kemenes Norbert (Baia Mare - Maramureş)
A1: Corb Sergiu Paul (Zalău - Sălaj)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Toth Krisztian (Petreşti - Satu Mare)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Gaz Metan (Mediaş - Sibiu) Obs: Demetrescu Daniel (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Semen Constantin (Târgu Jiu - Gorj)
3 CSM Deva - AFC Hermannstadt 2 A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Popa Dragos Daniel (Băişoara - Cluj)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 7
Stadion: CFR Simeria (Simeria - Hunedoara) Obs: Faniță Constantin (Timişoara - Timiş)
Obs: Micsa Dorin (Timişoara - Timiş)
4 ACS Minerul Costeşti - CS Gilortul Târgu Cărbuneşti A: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Murariu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Cosmescu Cristian (Piteşti - Argeş)

Liga 3, Seria 7
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) Obs: Buzarnescu Florin (Craiova - Dolj)
Obs: Nistor Laurenţiu Dumitru (Moreni - Dâmboviţa)
5 CS Viitorul Dăeşti - ACS Viitorul Şelimbăr A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
A1: Boncz Gabriel (Făgăraş - Braşov)
Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Barbu Marian Cristinel (Craiova - Dolj)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Gheorghe Ciociu (Fedeleşoiu - Vâlcea) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Obs: Dima Nicolae (Gorj - Gorj)

Calendar