Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 12
# echipe arbitri
1 CS ALRO Slatina (OT) - CS Luceafărul Oradea A: Istrate Dragoş (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Cimponeriu Calin (Lugoj - Timiş)
Data: 2012-11-09     Ora: 14:00 A2: Gheorghioiu Bogdan (Timişoara - Timiş)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Obs: Vidan Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Bucurescu Marian (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS FC Bihor Oradea (BH) - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) A: Ştefănuţi Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
A1: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2012-11-10     Ora: 11:00 A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs: Monea Dan (Aiud - Alba)
Obs: Mierea Florin (Timişoara - Timiş)
3 ACS Poli Timişoara - STĂ
nu se disputa
Data: 2012-11-10     Ora: 11:00

Liga 2, Seria II (VEST)
Stadion: Atletic (Recaş - Timiş)
4 CS Mioveni - FCM Târgu Mureş A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia - Alba)
Data: 2012-11-10     Ora: 11:00 A2: Popescu Adrian (Craiova - Dolj)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel - Argeş)
R2: ( - )
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş) Obs: Ion Fevronia (Craiova - Dolj)
Obs: Cataros Bratu (Călăraşi - Călăraşi)
5 SC FC Unirea 2006 SA (AB) - FC Argeş (AG) A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2012-11-10     Ora: 11:00 A2: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu)
R2: ( - )
Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba) Obs: Constantin Augustus (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Bologan Gheorghe (Oradea - Bihor)
6 ASC Corona 2010 Brasov (BV) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2012-11-10     Ora: 11:00 A2: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)

Liga 2, Seria II (VEST) R1: Illyeş Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Carpaţi (Corona) (Braşov - Braşov) Obs: Marchis Traian (Baia Mare - Maramureş)
Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
7 FC Damila Măciuca (VL) - STĂ
nu se disputa
Data: 2012-11-10     Ora: 11:00

Liga 2, Seria II (VEST)
Stadion: Municipal (Drăgăşani - Vâlcea)
8 FC UTA Arad - LSS Vointa Sibiu (SB)
nu se disputa
Data: 2012-11-10     Ora: 13:45

Liga 2, Seria II (VEST)
Stadion: Arena Francisc Neuman (Arad - Arad)

Calendar