Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 14
# echipe arbitri
1 CS Aerostar Bacău - CSM Focşani 2007 A: Haivas Viorel Mihai (Botoşani - Botoşani)
A1: Pișta Andrei (Fălticeni - Suceava)
Data: 2019-11-22     Ora: 14:00 A2: Blănariu Alexandru (Fălticeni - Suceava)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău) Obs: Popa Ionel (Paşcani - Iaşi)
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe - Covasna)
2 AFC Botoşani 2 - CS Ştiinţa Miroslava A: Iftode Silviu (Fălticeni - Suceava)
A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui - Vaslui)
Data: 2019-11-22     Ora: 14:00 A2: Samoila Gabriel (Popeni - Vaslui)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Dorohoi - Botoşani) Obs: Meterciuc Petru (Târgu Neamţ - Neamţ)
Obs: Daicu Aurel (Suceava - Suceava)
3 FC Ozana Târgu Neamț - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Popa Silviu Gabriel (Vaslui - Vaslui)
A1: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)
Data: 2019-11-22     Ora: 14:00 A2: Paduraru Sebastian (Gura Humorului - Suceava)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ - Neamţ) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Lazar Mihail (Covasna - Covasna)
4 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - ACS KSE Târgu Secuiesc A: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
A1: Caba Bogdan Vasile (Darabani - Botoşani)
Data: 2019-11-22     Ora: 14:00 A2: Grigoriu Nicoleta (Botoşani - Botoşani)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş - Mureş)
Obs: Somolyak Istvan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
5 CSM Paşcani - CS Sporting Lieşti A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)
Data: 2019-11-22     Ora: 14:00 A2: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)

Liga 3, Seria 1
Stadion: CFR (Paşcani - Iaşi) Obs: Fridl Marian (Bacău - Bacău)
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău - Bacău)
6 ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi - CSM Bucovina Rădăuţi A: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
A1: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)
Data: 2019-11-22     Ora: 14:00 A2: Răduță Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Portul Roşu (Galaţi - Galaţi) Obs: Lapa Ioan (Vaslui - Vaslui)
Obs: Eiub Elvin (Măcin - Tulcea)
7 ACS Foresta Suceava - ACS Şomuz Fălticeni A: Diaconu Lucian (Iaşi - Iaşi)
A1: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2019-11-22     Ora: 14:00 A2: Colniceanu Dorinel (Tulcea - Tulcea)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs: Luca Valentin (Botoşani - Botoşani)
Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui - Vaslui)
8 ACS Hușana Huși - CSM Bacău A: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
A1: Ciuban Cosmin (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-11-22     Ora: 14:00 A2: Contofan Iulian (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Huşi - Vaslui) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi - Galaţi)
Obs: Tănasă Mihail Gabriel (Botoşani - Botoşani)
Etapa 15
# echipe arbitri
1 CSM Bacău - CS Aerostar Bacău
Data: 2019-11-29     Ora: 14:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Constantin Anghelache (Bacău - Bacău)

Calendar