Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 17
# echipe arbitri
1 ACSM Politehnica Iaşi - AFC Botoşani A: Popa Cătălin (Piteşti - Argeş)
A1: Artene Ovidiu (Vaslui - Vaslui)
Data: 2021-01-18     Ora: 17:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R1: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
R2: ( - )
Stadion: Emil Alexandrescu (Iaşi - Iaşi) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
2 AFC Astra - Universitatea Craiova A: Petrescu Radu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2021-01-18     Ora: 20:00 A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R1: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu - Giurgiu) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
3 SC FC Voluntari SA - AFC UTA Arad A: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
A1: Mitruţi Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2021-01-19     Ora: 17:00 A2: Gheorghe Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R1: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi - Galaţi)
R2: ( - )
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) Obs: Bratu Vasile (Slobozia - Ialomiţa)
4 SC FC Viitorul Constanţa SA - SC Fotbal Club FCSB SA A: Kovacs Istvan (Carei - Satu Mare)
A1: Marinescu Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2021-01-19     Ora: 20:00 A2: Avram Valentin (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R1: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal (Ovidiu - Constanţa) Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 18
# echipe arbitri
1 AFC Chindia Târgovişte - ACS FC Academica Clinceni
Data: 2021-01-22     Ora: 17:00

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova)
2 SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Voluntari SA
Data: 2021-01-22     Ora: 20:00

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: Arena Naţională (Bucureşti - Bucureşti)
3 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - AFC Astra
Data: 2021-01-23     Ora: 12:30

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe - Covasna)
4 AFC UTA Arad - ACS Campionii Fotbal Club Argeş
Data: 2021-01-23     Ora: 14:45

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: Arena Francisc Neuman (Arad - Arad)
5 Universitatea Craiova - SC FC Viitorul Constanţa SA
Data: 2021-01-23     Ora: 21:00

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: Ion Oblemenco (Craiova - Dolj)
6 CS Gaz Metan Mediaş - ACSM Politehnica Iaşi
Data: 2021-01-24     Ora: 18:00

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: Gaz Metan (Mediaş - Sibiu)
7 AFC Botoşani - SC Dinamo 1948 SA
Data: 2021-01-24     Ora: 20:00

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: Municipal (Botoşani - Botoşani)
8 AFC Hermannstadt - FC CFR 1907 Cluj SA
Data: 2021-01-24     Ora: 20:30

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: Municipal (Sibiu - Sibiu)

Calendar