Grupa A      Grupa B      Grupa C      Grupa D      Tururi principale      Cupa României Faza Regională     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - SC FC Voluntari SA A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi - Galaţi)
A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2022-12-06     Ora: 19:00 A2: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Arbitru VAR: Bîrsan Marcel (Bucureşti - Bucureşti)
Arbitru AVAR: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
Cupa României, Grupa A R1: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Sepsi Arena (Sfântu Gheorghe - Covasna) Obs. arbitri: Constantin Augustus (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Delegat joc: Simion Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Petrolul 52 - U Craiova 1948 SA A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Avram Valentin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2022-12-06     Ora: 19:00 A2: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca - Cluj)
Arbitru VAR: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
Arbitru AVAR: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Cupa României, Grupa A R1: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
R2: ( - )
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs. arbitri: Ionita Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Nicolae Camelia (Bucureşti - Bucureşti)
3 AFC Unirea 04 Slobozia - SC Dinamo 1948 SA A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)
Data: 2022-12-06     Ora: 19:00 A2: Suciu George (Câmpia Turzii - Cluj)

Cupa României, Grupa A R1: Motan Mihai (Târgovişte - Dâmboviţa)
R2: ( - )
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs. arbitri: Comanescu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Delegat joc: Căluşer Vlad (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar