Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 7
# echipe arbitri
1 CSM Paşcani - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ A: Mitrofan Cosmin (Vaslui - Vaslui)
A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui - Vaslui)
Data: 2022-10-05     Ora: 12:00 A2: Apetrei Gabriel (Vaslui - Vaslui)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Balan Dragos (Vaslui - Vaslui)
R2: ( - )
Stadion: CFR (Paşcani - Iaşi)
2 LPS Iaşi - ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi A: Sroder Robert (Suceava - Suceava)
A1: Senciuc Stefan Ovidiu (Suceava - Suceava)
Data: 2022-10-05     Ora: 12:00 A2: Iftode David (Fălticeni - Suceava)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Grigorean Mattia (Rădăuţi - Suceava)
R2: ( - )
Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi - Iaşi)
3 LPS Piatra Neamţ - ACS Juniorul Suceava A: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi - Botoşani)
A1: Turcanu Ionut (Coţuşca - Botoşani)
Data: 2022-10-05     Ora: 12:00 A2: Popovici Valentin (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Jijiie Bogdan (Botoşani - Botoşani)
R2: ( - )
Stadion: Ceahlăul 2 - sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)
4 LPS Roman - CSS Unirea Iași A: Lucaci Claudiu (Bacău - Bacău)
A1: Antal Octavian (Bacău - Bacău)
Data: 2022-10-05     Ora: 12:00 A2: Cosa Eduard (Bacău - Bacău)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Gherghel Catalin (Bacău - Bacău)
R2: ( - )
Stadion: Constantinescu Nehoiu (Roman - Neamţ)
5 LPS Suceava - LPS Vaslui A: Ciobanu Stefan (Iaşi - Iaşi)
A1: Contofan Iulian (Iaşi - Iaşi)
Data: 2022-10-05     Ora: 12:00 A2: Nistor Radu (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Mihalache Sebastian (Iaşi - Iaşi)
R2: ( - )
Stadion: Campus LPS Suceava (Suceava - Suceava)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 CSS Unirea Iași - LPS Suceava
Data: 2022-10-08     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Tineretului sintetic (Iaşi - Iaşi)
2 ACS Juniorul Suceava - LPS Roman
Data: 2022-10-08     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: 1 Mai (Iţcani - Suceava)
3 ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi - LPS Piatra Neamţ
Data: 2022-10-08     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Municipal (Huşi - Vaslui)
4 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - LPS Iaşi
Data: 2022-10-09     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Ceahlăul 2 - sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)
5 ACS FC City Iași - CSM Paşcani
Data: 2022-10-09     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Tineretului sintetic (Iaşi - Iaşi)

Calendar