Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Huşana Huşi - CS Dante Botoşani A: Diaconu Lucian (Iaşi - Iaşi)
A1: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)
Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Condurache Adrian (Paşcani - Iaşi)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Huşi - Vaslui) Obs: Fridl Marian (Bacău - Bacău)
Obs: Daicu Aurel (Suceava - Suceava)
2 ACS Bradu Borca - ACS Şomuz Fălticeni A: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
A1: Melinte Ionut (Iaşi - Iaşi)
Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ - Neamţ) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău - Bacău)
3 ACS Foresta Suceava - CS Ştiinţa Miroslava A: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Samoila Gabriel (Popeni - Vaslui)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs: Manasă Costică (Bacău - Bacău)
Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti - Botoşani)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 CS Dante Botoşani - CS Ştiinţa Miroslava A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2020-09-19     Ora: 17:00 A2: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Dorohoi - Botoşani) Obs: Lapa Ioan (Vaslui - Vaslui)
Obs: Daicu Aurel (Suceava - Suceava)
2 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - ACS Foresta Suceava A: Diaconu Lucian (Iaşi - Iaşi)
A1: Melinte Ionut (Iaşi - Iaşi)
Data: 2020-09-19     Ora: 17:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Luca Valentin (Botoşani - Botoşani)
Obs: Foof Ervin (Sfântu Gheorghe - Covasna)
3 ACS Şomuz Fălticeni - CS Sporting Juniorul Vaslui A: Moisă Mihai (Iaşi - Iaşi)
A1: Hriscu Vlad (Voroveşti - Iaşi)
Data: 2020-09-19     Ora: 17:00 A2: Hriscu Daniel (Voroveşti - Iaşi)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Tineretului (Fălticeni - Suceava) Obs: Meterciuc Petru (Târgu Neamţ - Neamţ)
Obs: Vamanu Vasile (Bacău - Bacău)
4 ACS Huşana Huşi - ACS Bradu Borca A: Carp Vasile Dorel (Negrilesti - Galaţi)
A1: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani - Botoşani)
Data: 2020-09-19     Ora: 17:00 A2: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Huşi - Vaslui) Obs: Patrichi Stefan (Iaşi - Iaşi)
Obs: Scanteie Daniel (Bacău - Bacău)

Calendar