Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 3
# echipe arbitri
1 SCM Gloria Buzău - AS FC Universitatea Cluj A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Timar Ovidiu (Oradea - Bihor)
Data: 2020-09-13     Ora: 14:30 A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle - Teleorman)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Marcu Claudiu (Constanţa - Constanţa)
R2: ( - )
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Carjă Lucian (Constanţa - Constanţa)
2 ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC Farul Constanţa A: Codrea Cristian (Baia Mare - Maramureş)
A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2020-09-14     Ora: 18:00 A2: Băla Casian (Arad - Arad)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
R2: ( - )
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara - Timiş) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Rad Vasile (Arad - Arad)
3 FC Petrolul Ploieşti - AFC Ripensia Timișoara A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Filip Alexandru (Constanţa - Constanţa)
Data: 2020-09-15     Ora: 19:30 A2: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
R2: ( - )
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Savaniu Marcel (Braşov - Braşov)
Obs: Lumanare Marian (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Concordia Chiajna - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
R2: ( - )
Stadion: Concordia 2 (Chiajna - Ilfov) Obs: Babadac Cristina (Alexandria - Teleorman)
Obs: Carjă Lucian (Constanţa - Constanţa)
2 CS Mioveni - FC Metaloglobus Bucureşti A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj)
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Dumitrache Stefan (Palanca - Prahova)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
R2: ( - )
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş) Obs: Monea Dan (Aiud - Alba)
Obs: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa)
3 AFC Farul Constanţa - SCM Gloria Buzău A: Moroita Andrei (Ploieşti - Prahova)
A1: Antal Damian (Bacău - Bacău)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
R2: ( - )
Stadion: Farul (Constanţa - Constanţa) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani - Botoşani)
Obs: Lumanare Marian (Bucureşti - Bucureşti)
4 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - ACS ASU Politehnica Timișoara A: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa - Caraş Severin) Obs: Ion Fevronia (Craiova - Dolj)
Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)
5 AFC Ripensia Timișoara - CS Aerostar Bacău A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Mihoc Alina (Arad - Arad)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Buzarnescu Dan Stefan (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara - Timiş) Obs: Jiga Dan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Obs: Rad Vasile (Arad - Arad)
6 CSM Slatina - ACS Fotbal Comuna Recea A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2020-09-19     Ora: 11:00 A2: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Obs: Iancu Marin (Urziceni - Ialomiţa)
7 Fotbal Club Rapid - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Hulubei Daniel (Vaslui - Vaslui)
Data: 2020-09-19     Ora: 14:30 A2: Vornicu Adrian (Iaşi - Iaşi)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: CNAF Buftea iarbă (Buftea - Ilfov) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava - Suceava)
Obs: Guteanu Stere (Techirghiol - Constanţa)
8 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - U Craiova 1948 SA A: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2020-09-20     Ora: 12:30 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara - Timiş)
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu - Giurgiu)

Calendar