Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 18
# echipe arbitri
1 CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Muncitorul Resita (CS)
nu se disputa
Data: 2014-03-14     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Minerul (Mătăsari - Gorj)
2 CSM Lugoj - CS FC Caransebes (CS) A: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Petrean Cristian Ştefan (Deva - Hunedoara)
Data: 2014-03-14     Ora: 15:00 A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Tineretului (Lugoj - Timiş) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva - Hunedoara)
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara - Hunedoara)
3 ACS Jiul Rovinari (GJ) - SCM 2012 Resita (CS) A: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2014-03-14     Ora: 15:00 A2: State Şerban (Curtea de Argeş - Argeş)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Tineretului (Rovinari - Gorj) Obs: Rosu Eugen (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Negrila Nicolae (Craiova - Dolj)
4 ACS Ştiinţa Turceni - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina - Olt)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2014-03-14     Ora: 15:00 A2: Catrina Adina (Slatina - Olt)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Orăşenesc (Turceni - Gorj) Obs: Stefan Ion (Buzescu - Teleorman)
Obs: Barbulescu Ilie (Piteşti - Argeş)
5 ACS FC Avrig - CS Millenium Giarmata
Data: 2014-03-14     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 4
Stadion:
6 CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS FC Hunedoara (HD) A: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Timar Ovidiu (Oradea - Bihor)
Data: 2014-03-14     Ora: 15:00 A2: Gireada Bogdan (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic - Timiş) Obs: Pantea Cornel (Oradea - Bihor)
Obs: Croitoru Gheorghe (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CSM Lugoj
nu se disputa
Data: 2014-03-21     Ora: 00:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Minerul (Mătăsari - Gorj)
2 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS FC Avrig
Data: 2014-03-21     Ora: 00:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj)
3 CS FC Caransebes (CS) - ACS Jiul Rovinari (GJ) A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova - Dolj)
Data: 2014-03-21     Ora: 15:00 A2: Saraol Alin Gabriel (Deva - Hunedoara)

Liga 3, Seria 4
Stadion: CSS Balta Sărată (Caransebeş - Caraş Severin) Obs: Duinea Florin (Craiova - Dolj)
Obs: Lucaci Adrian (Arad - Arad)
4 SCM 2012 Resita (CS) - ACS Ştiinţa Turceni A: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu)
A1: Alexa Marius (Arad - Arad)
Data: 2014-03-21     Ora: 15:00 A2: Mihoc Alina (Arad - Arad)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Gloria (Reşiţa - Caraş Severin) Obs: Grigorescu Nicolae (Timişoara - Timiş)
Obs: Cojocaru Victor (Craiova - Dolj)
5 CS Millenium Giarmata - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Paval Marius (Simeria - Hunedoara)
Data: 2014-03-21     Ora: 15:00 A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata - Timiş) Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa - Caraş Severin)
Obs: Ristache Cristinel (Reşiţa - Caraş Severin)
6 CS Muncitorul Resita (CS) - CS FC Hunedoara (HD) A: Barzuca Dorian (Lugoj - Timiş)
A1: Gaspar Petru Marian (Timişoara - Timiş)
Data: 2014-03-21     Ora: 15:00 A2: Bozdog Lavinia (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu - Sibiu)
Obs: Burunţia Gigi (Craiova - Dolj)

Calendar