Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 18
# echipe arbitri
1 SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) - FCM Târgovişte (DB) A: Stanca Sergiu (Orăştie - Hunedoara)
A1: Neacșu Ionuț Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-03-14     Ora: 15:00 A2: Doarvoas Claudiu (Mintia - Hunedoara)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs: Constantin Augustus (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Bucurel Ilie (Bucureşti - Bucureşti)
2 AFC Fortuna Poiana Campina (PH) - FC Zagon (CV) A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-03-14     Ora: 15:00 A2: Bălună Dragoș (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 6
Stadion: CNAF Buftea iarbă (Buftea - Ilfov) Obs: Diaconu Gigi (Buzău - Buzău)
Obs: Mandoca Ioan (Braşov - Braşov)
3 ACS Civitas Fagaras (BV) - AFC Conpet Ploieşti
Data: 2014-03-14     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 6
Stadion:
4 CS Atletic Bradu - FC MUNICIPAL Câmpina (PH) A: Croitoru Nicolae Alin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu - Vâlcea)
Data: 2014-03-14     Ora: 15:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Central Bradu (Bradu - Argeş) Obs: Andreescu Octavian (Craiova - Dolj)
Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti - Bucureşti)
5 ACS Urban Titu - ACS FC Păpăuţi A: Babadac Floarea Cristina (Alexandria - Teleorman)
A1: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiorii de Vede - Teleorman)
Data: 2014-03-14     Ora: 15:00 A2: Voinea Cristian Marius (Giurgiu - Giurgiu)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Orăşenesc (Titu - Dâmboviţa) Obs: Coacă Viorel (Piteşti - Argeş)
Obs: Grosu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
6 AFC Chindia Târgovişte - CSM Avântul Reghin A: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
A1: Ionescu Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2014-03-15     Ora: 15:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte - Dâmboviţa) Obs: Mirt Irina (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Stroe Constantin (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) - AFC Fortuna Poiana Campina (PH) A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2014-03-21     Ora: 15:00 A2: Ilieş Dan Lucian (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs: Dumitrica Ion (Craiova - Dolj)
Obs: Angelescu Iordan (Bucureşti - Bucureşti)
2 FC Zagon (CV) - ACS Civitas Fagaras (BV)
Data: 2014-03-21     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 6
Stadion: Comunal (Zagon - Covasna)
3 AFC Conpet Ploieşti - AFC Chindia Târgovişte A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Brandusa Silviu (Constanţa - Constanţa)
Data: 2014-03-21     Ora: 15:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Conpet (Strejnicu - Prahova) Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Cadar Petre (Braşov - Braşov)
4 CSM Avântul Reghin - CS Atletic Bradu A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei - Bihor)
Data: 2014-03-21     Ora: 15:00 A2: Iacobiță Gabriela (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Avântul (Reghin - Mureş) Obs: Toma Costin Ioan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Obs: Pop Florin (Cluj-Napoca - Cluj)
5 FCM Târgovişte (DB) - ACS FC Păpăuţi A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Florea Claudiu (Piteşti - Argeş)
Data: 2014-03-21     Ora: 15:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni - Argeş)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Alpan (Şotânga - Dâmboviţa) Obs: Nica Cristian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Marin Stelian (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar